Był sobie stary i brzydki. Przelezał parę lat w komórce nikomu niepotrzebny. omal nie został wyrzucony przez Męża na smietnik.............brudny, brązowo-metalowy.....(niestety znowu nie mam zdjecia).
Potrzebowałam nowy żyrandol do kuchni, koniecznie biały...Przygarnęłam więc brzydactwo, wyczyściłam, pomalowałam, ozdobiłam.......teraz tylko muszę poprosić Męża żeby go zawiesił (ja panicznie boję się prądu). Nie mogę się doczekać więc pokażę Wam go juz teraz.
 |
| W trakcie pracy. Mam ten luksus, ze całe pietro które latem wynajmuje wczasowiczom teraz mam do swojej dyspozycji i mogę tam się oddawac swoim szaleństwom nie przeszkadzajac domownikom, a raczej to oni mi tam nie przeszkadzają |
 |
| Po pomalowaniu nakleiłam koronki zmoczone w kleju wikol. Na drugi dzień, gdy wyschły były utwardzone więc mogłam je pomalowac farba akrylową |
 |
| dodałam spękania.... |
 |
| nakleiłam brylancik |
 |
| Może ma trochę niedoskonałości ale jeszcze go dopieszczę. Jak już zawiśnie w swoim miejscu to oczywiście pokażę jak się prezentuje |
Nie jest to wyczyn jakimi Wy Drogie Koleżanki możecie się poszczycić ale prosze weżcie poprawkę na to ,ze handmadem zajmuję się całkiem od niedawna.ALE I TAK JESTEM ZADOWOLONA I NIC MNIE NIE ZATRZYMA W MOICH POCZYNANIACH.Wystaw nie robię, sklepu nie otwieram, zajmuje sie ''tworzeniem"" wyłacznie dla własnej przyjemnosci.
Dziękuję, że zaglądacie na mojego bloga, ze napiszecie miłe słowo, jestem za to bardzo wdzięczna.OCZYWISCIE NIE NASTAWIAM SIE NA SŁODZENIE, SŁOWA KRYTYKI PRZYJME Z POKORĄ.
Na koniec dodam, że dzisiaj znowu zostałam obdarowana prezentami. Dostałam wielki kosz biały wazon np do zdekupazowania i kawałek białego płótna ...rozniosło sie po okolicy, że robię sobie 'COŚ' ze starych niepotrzebnych przedmiotów...?! Juz ja wiem jak te skarby wykorzystam....
POZDRAWIAM, DO NASTĘPNEGO POSTA, JOLKA
Kurczę, ten koszyk aż się prosi o pobielenie!:)
OdpowiedzUsuńTen pomysł z koronkami bardzo mi się spodobał, dodaje żyrandolowi mnóstwo uroku.
Kochana ja też nie jestem ,,wyczynową rękodzielniczką", ale robię to, co mi moja wyobraźnia podpowie, a jak się to komuś spodoba to fajnie. Najważniejsze jest to, że sprawia Ci to przyjemność.:) Pozdrawiam:)
Tak, kosz będzie pobielony ale na razie to nie wiem jak się za to zabrać...może mi podpowiesz?
UsuńPodpowiedziałam w Zaciszu.:)
UsuńPiękny żyrandol! muszę przyznać, że pomysł z dodaniem koronki jest rewelacyjny!!!! no i ten brylancik...ach cudeńko:))))
OdpowiedzUsuńczekam z niecierpliwością na efekt końcowy:)
Pozdrawiam serdecznie:)
ps. świetne zdobycze, ja ten wazon na pewno ozdobiłabym transferkiem, ciekawa jestem jaki będzie Twój:)
Jakim transferkiem? Chcę go do kuchni, więc będzie biały lub ecri,i z jakimś nadrukiem.......mam bzika na punkcie nadruków ...transferek oczywiście
Usuńrewelacja!!!!! nie mam siły na więcej dzisiaj, bo przed chwilką wróciłam, ale jutro napiszę @ :-)***
OdpowiedzUsuńrewelacja!!!!! nie mam siły na więcej dzisiaj, bo przed chwilką wróciłam, ale jutro napiszę @ :-)***
OdpowiedzUsuńDotarło do mnie ,że spotkanie bardzo udane i zakupy też, ledwo walizę domknęłaś..ha, ha, ha....
UsuńŚwietny pomysł na koronki , dodały żyrandolowi klasy i lekkości, super pomysł, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDzięki, wisi juz na miejscu niestety nie dostałam mlecznych żarówek takich jak chciałam, na razie są jakie są, ach ta nasza wieś....jak zrobię foty to pokażę
UsuńI pewnie, twórz dalej, to daje człowiekowi tyle radości, ze hej! A żyrandol jest świetny:)
OdpowiedzUsuńTeraz robię pudełko na herbatę, witrynkę...wszystko na biało z nadrukami bo mnie tak wzięło, cała kuchnia będzie odmieniona z akcentem schabby. Dzięki ,że zajrzałaś
OdpowiedzUsuńJest mi bardzo miło, że odwiedziłaś mojego bloga :-) Żyrandol jest przepiękny, bardzo lubię styl shabby. Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuńTak, ja mam kota na punkcie shabby ale moja rodzina nie podziela tej fascynacji więc ograniczam się do dodatków.No, może w kuchni i w łazience troszkę poszaleje.
Usuńmoim zdaniem stworzyłaś cudo:)))pozdrawiam cieplutko:)
OdpowiedzUsuńMiło mi,że Ci sie podoba,dziękuję.
UsuńWitaj
OdpowiedzUsuńWpadłam do Ciebie przypadkiem i chyba zostanę na dłużej. Żyrandol mnie zachwycił. Doskonały pomysł na przywrócenie szyku staremu żyrandolowi. Teraz żałuję, ze swojego staruszka oddałam złomiarzowi. Pozdrawiam serdecznie
Jak sie cieszę ,że dołączyłas do moich obserwatorów, jestem początkująca blogowiczką i mam wielką radochę, gdy mnie Ktoś dostrzeże w tej gęstwinie super interesujących blogów, pozdrawiam serdecznie, i zapraszam.
UsuńRewelacja -dodanie koronki wzmocniło efekt - jesteś niesamowita Jolu!!!!
OdpowiedzUsuń