'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

sobota, 30 sierpnia 2014

POJEMNIK I MOJE ŚPIĄCE ZWIERZAKI

Witam !!!!
Zanim przystąpię do tytułowego tematu chciałabym podziękować Dorocie z bloga DOROTAMAKOTA za opublikowanie zdjęcia mojej baby ogrodowej w swoim ostatnim poście. Dziękuję,że moja baba znalazła się w towarzystwie wspaniałych dożynkowych dekoracji,są fantastyczne,polecam ten ciekawy post oraz interesujący blog Doroty:-)

Zrobiłam pojemnik kuchenny np. na cukierki dla siostrzenicy,żeby stanowił komplet z tacą.Myślę,ze powinna być zadowolona z prezentu...mam nadzieję.

POJEMNIK-DECUPAG NA PUSZCE PO MLEKU

Jak każda właścicielka psa czy kota lubię czasem nimi się pochwalić.Oto jak spały gdy pisałam poprzedniego posta:

 Teraz znikam, chyba trochę się pobyczę bo jutro przy niedzieli znowu do pracy....natomiast Wam życzę przyjemnej niedzieli i wypoczynku w ostatni dzień wakacji!




10 komentarzy:

  1. Pojemnik i taca bardzo mi się podobają, motyw taki subtelny. A zwierzaki rozkoszne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Komplecik niezwykle słoneczny :) Zwierzaki słodziaki :)) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Pocieszne te Twoje futrzaki :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Wspaniałości,wspaniałości, pozdrawiam Dusia

    OdpowiedzUsuń
  5. Pojemnik ekstra, a zwierzaki rozkoszne!

    OdpowiedzUsuń
  6. Twoje prace jaqk zwykle śliczne :)))
    i mamy wrzesień ..odpoczynku życzę :)))

    OdpowiedzUsuń
  7. polecam się :-)

    lubię cytrynki! ;-D

    OdpowiedzUsuń
  8. pojemnik cudowny sisterka taca również ale leniuchów masz w domku ach ech - śliczniutkie wszystko - buziaki slę Marii

    OdpowiedzUsuń