'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

poniedziałek, 12 stycznia 2015

SKOŃCZYŁAM!

Witajcie!
Skończyłam moja królicę. Jest to próba .Próba dlatego,ze zamierzam zrobic dekorację do pracy tego typu wysoką ok 1,5 m.Wpadłam na ten pomysł i mimo,ze dopiero styczeń musiałam spróbować. Teraz muszę przemysleć jak się zabrać za ten duży projekt. Z jelonkiem było łatwiej bo praca była bardziej w poziomie. Tu musi być dość stabilna i musi utrzymać spory kosz z jajami.Muszę zrobić jeszcze królika dla kolezanki ale juz mniejszych rozmiarów i królika- chłopca ,żeby Różowa nie była samotna. Plan jest spory, więc muszę brać się do roboty, tym bardziej,ze kupiłam sobie glinę i juz mnie ciągnie do nowych wyzwań.Czesanka filcowa czeka,tez mam plany co do niej a czasu ciagle mało. Dosyć więc gadania oto pierwsza w całym blogowym świecie dekoracja wielkanocna.

padam na twarz po całym dniu,idę spać chyba czas bo dochodzi północ, jutro na rano do pracy...chyba jutro rusz e glinę,pa miłej nocy!!


12 komentarzy:

  1. Projekt bomba,wykon bomba ,pomysłowość bomba.
    Zdolniacho znów udało się zrobić kapitalną pracę ,królisia wymiata.
    Pozdrówka ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie zdecydowanie za różowa. Ale poza tym ok :) Powaliły mnie rzęsy ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiesz Beato, ja już wczoraj na nią tak patrzyłam,że wyszła jak barbi co mi za bardzo nie odpowiada i zastanawiam się jak to zmienić. Zaczęło się od tego że na buty miałam tylko ten wściekle różowy zamsz, potem usiłowałam trzymać się tej kolorysyki ale nic dobrego z tego nie wyszło....też mi się to nie podoba,może coś się da zmienić. Rzęsy to zwykle kupione za 5 zł chyba w kosmetycznym.....miałam sobie przykleić na jakąś imprezę .....:-))

      Usuń
  3. Już miałam pytać ,czy ty śpisz czasem? -ale piszesz ,że idziesz się kłaść:)))
    Królica doskonała:)) Rzęsy łaał :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gosiu, śpię ale mam mało czasu na robótki, pracuję, duzo spaceruję z psem,nieraz trzy razy dziennie min. 30 minut....wiadomo zwykłe obowiązki w domu, dyżury 24-godz w pracy...ciągle cierpię na brak czasu na hobby,pozdrawiam:-)Jeli chodzi o rzęsy królicy to przeczytaj odp. wyżej...

      Usuń
  4. Joluś brak mi słów :)
    też bym zrobiła koleżankę dla Twojego zajączka ale obawiam się że takich oczu i buźki to ja nie zrobię :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Basiu na pewno potrafisz, zastanawiam sie czy nie zrobić kursiku jak robię oczy...?:-)Głowa z jaja ze styropianu troszkę podmodelowana modeliną.

      Usuń
  5. Rewelacja, aż człowiek nabiera od razu ochoty spróbować czegoś nowego!

    OdpowiedzUsuń
  6. O rany, królica jest bezbłędna!!! Dopracowana w każdym szczególe :)

    OdpowiedzUsuń