Witajcie drodzy Blogowicze....
Były kartki slubne teraz przyszła pora na kartki z okazji chrztu....
Dla chłopca...pudełko i kartka.Buciki na pudełku mają 4.5 cm długości..:-)
Dla dziewczynki...niestety poległam przy kartce.Naciapałam, przedobrzyłam...ale podobno zamawiającej się podoba,więc kamien z serca.....pudełko i kartka :-)
Gotowym elementem sa tylko kwiatki,mam plan nauczyć się je robić. Pudełka, buciki, listki zrobiłam sama.Wiem, nad listkami musze popracować. Niestety nie mam żadnych wykrojników nie zamierzam inwestować bo znacie mnie, skaczę po tematach rękodzielniczych.Myślę,że będe do kartek wracać, mam zamówienie na jeszcze jedną dla dziewczynki na chrzest,ale juz mi się nudzi. Mam mnóstwo pomysłów i planów ale jak zwykle kiepsko z czasem...
Karteczki zapakowane, czekają na odbiór..:-)))
Pozdrawiam, Yolca
Były kartki slubne teraz przyszła pora na kartki z okazji chrztu....
Dla chłopca...pudełko i kartka.Buciki na pudełku mają 4.5 cm długości..:-)
Dla dziewczynki...niestety poległam przy kartce.Naciapałam, przedobrzyłam...ale podobno zamawiającej się podoba,więc kamien z serca.....pudełko i kartka :-)
Gotowym elementem sa tylko kwiatki,mam plan nauczyć się je robić. Pudełka, buciki, listki zrobiłam sama.Wiem, nad listkami musze popracować. Niestety nie mam żadnych wykrojników nie zamierzam inwestować bo znacie mnie, skaczę po tematach rękodzielniczych.Myślę,że będe do kartek wracać, mam zamówienie na jeszcze jedną dla dziewczynki na chrzest,ale juz mi się nudzi. Mam mnóstwo pomysłów i planów ale jak zwykle kiepsko z czasem...
Karteczki zapakowane, czekają na odbiór..:-)))
Pozdrawiam, Yolca












Piękne kochana komplety, listki są ok. A kwiatki, jak znam życie, nauczysz się biegusiem ;) Pozdrawiam :)))
OdpowiedzUsuńJakie piękne te kartki, pudełeczka...toż to mistrzostwo! Chyba postaram się o dzidziusia i złożę zmówienie...;)
OdpowiedzUsuńPrześliczne kompleciki. A te maleńkie butki mnie zauroczyły! Pozdrowienia Jolu!
OdpowiedzUsuńNie sztuka z wykrojnika, a sztuka wykonać własnymi łapkami a ta " na ciapana" przesłodka jest pozdrawiam Dusia
OdpowiedzUsuńSą urocze:) Buciki niesamowite:)
OdpowiedzUsuńPrześliczne karteczki i pudełeczka:) Pięknie zaaranżowane i wykonane po mistrzowsku:) Pozdrowionka!
OdpowiedzUsuńJejku, jejku, jakie to słodkie! No śliczne te kartki:)))
OdpowiedzUsuńŚliczne karteczki - obie! Bucikami jestem zachwycona - świetnie je wykonałaś ! Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńOdkryłaś nam Jolciu Twój kolejny talent!
OdpowiedzUsuńbuciki to sama słodycz!
OdpowiedzUsuń