'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

sobota, 12 września 2015

PO ŚLUBACH PORA NA CHRZEST...:-)

Witajcie drodzy Blogowicze....

Były kartki slubne teraz przyszła pora na kartki z okazji chrztu....

Dla chłopca...pudełko i kartka.Buciki na pudełku mają 4.5 cm długości..:-)



Dla dziewczynki...niestety poległam przy kartce.Naciapałam, przedobrzyłam...ale podobno zamawiającej się podoba,więc kamien z serca.....pudełko i kartka :-)



Gotowym elementem sa tylko kwiatki,mam plan nauczyć się je robić. Pudełka, buciki,  listki zrobiłam sama.Wiem, nad listkami musze popracować. Niestety nie mam żadnych wykrojników nie zamierzam inwestować  bo znacie mnie, skaczę po tematach rękodzielniczych.Myślę,że będe do kartek wracać, mam zamówienie na jeszcze jedną dla dziewczynki na chrzest,ale juz mi się nudzi. Mam mnóstwo pomysłów i planów ale jak zwykle kiepsko z czasem...

Karteczki zapakowane, czekają na odbiór..:-)))

Pozdrawiam, Yolca

10 komentarzy:

  1. Piękne kochana komplety, listki są ok. A kwiatki, jak znam życie, nauczysz się biegusiem ;) Pozdrawiam :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie piękne te kartki, pudełeczka...toż to mistrzostwo! Chyba postaram się o dzidziusia i złożę zmówienie...;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Prześliczne kompleciki. A te maleńkie butki mnie zauroczyły! Pozdrowienia Jolu!

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie sztuka z wykrojnika, a sztuka wykonać własnymi łapkami a ta " na ciapana" przesłodka jest pozdrawiam Dusia

    OdpowiedzUsuń
  5. Są urocze:) Buciki niesamowite:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Prześliczne karteczki i pudełeczka:) Pięknie zaaranżowane i wykonane po mistrzowsku:) Pozdrowionka!

    OdpowiedzUsuń
  7. Jejku, jejku, jakie to słodkie! No śliczne te kartki:)))

    OdpowiedzUsuń
  8. Śliczne karteczki - obie! Bucikami jestem zachwycona - świetnie je wykonałaś ! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Odkryłaś nam Jolciu Twój kolejny talent!

    OdpowiedzUsuń