'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

środa, 25 maja 2016

KARTA ŚLUBNA

Witajcie,
obiecałam jeszcze w styczniu więc rzuciłam wszystko i zrobiłam ,bo termin slubu się zbliża...:-)))






Paaaaaaa....:-))

6 komentarzy:

  1. Jolu, dla mnie to jest po prostu cudo! Jestem pełna podziwu;) Te wszystkie delikatne dodatki dodały karteczce niesamowitego uroku;) Przyjmij moje gratulacje;) Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę miłego weekendu;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna karta - podziwiam i pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna karta - podziwiam i pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczna kartka! Bardzo podobają mi się te ażurowe listki i "kwiat kopru".

    OdpowiedzUsuń
  5. Piękna. W tym dniu też będę na ślubie :-)
    Ale kiedy ja się ogarnę:-)

    OdpowiedzUsuń