'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

niedziela, 17 lipca 2016

JESTEM!!!!!

Witam i melduję się w lipcu po dłuższej przerwie.

Sezon w pełni ,jutro mam jeden dzien wolny, pierwszy od miesiąca!! Cieszę się jakbym co najmniej tydzien urlopu dostała w środku lata. Trochę  się jutro pobyczę, w końcu i mi nalezy się trochę odpoczynku...:-))

W miedzyczasie zrobiłam na prosbe znajomej dwie kartki, w tym jeden, mój pierwszy eksploding nox. Zadna rewelacja ponieważ ciagle uważam się za osobę początkującą w tym temacie, ale zapraszam na fotki




















Osiemnastolatka własnie zrobiła prawo jazdy, miał byc więc samochód ,zdjęcie z dzieciństwa i obecne. Wszystkie pidełka i kartoniki robię zawsze sama, nie kupuję,uważam,że jak robota reczna to ręczna, jak najmniej gotowcow.....i jak?

W moim małym ogródku robię sobie kacik, w którym będę mogła wy[ić kawę, posiedzieć osłonieta krzaczorami...jak skończę to oczywiście pokaże. Konczę , bo chciałabym zajrzeć do Was...oj dawno ntam nie byłam. pozdrawiam ,do usłyszenia!

11 komentarzy:

  1. Piękne karteczki:)Miłego wolnego i pogody:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie to zrobiłaś!
    Miejsce do wypicia kawki wśród krzaczków zawsze jest miłe i przytulne, też mam więc polecam.Taki kącik tylko dla siebie, no i może jeszcze kilku wtajemniczonych ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pewnie, że piękne, masz rację z ręczną robotą!

    OdpowiedzUsuń
  4. Dziekuje,że mogę odwiedzać tak cudne miejsce! Pozdrawiam cieplutko i zostawiam z pozytywna uśmiech zroszony pozytywna energią <3

    OdpowiedzUsuń
  5. Prześliczne kartki.Zauroczyly mnie.Pozdrawiam :).

    OdpowiedzUsuń
  6. ślicznie :) pudełeczko jak na pierwszy raz cudne wyszło!!

    OdpowiedzUsuń
  7. Karteczki są zachwycające:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  8. Jolu, piękny komplet ślubny jak i box ;) Zrobiłam ich parę, ale też wciąż czuję się początkującą ;)

    OdpowiedzUsuń