Witam i melduję się w lipcu po dłuższej przerwie.
Sezon w pełni ,jutro mam jeden dzien wolny, pierwszy od miesiąca!! Cieszę się jakbym co najmniej tydzien urlopu dostała w środku lata. Trochę się jutro pobyczę, w końcu i mi nalezy się trochę odpoczynku...:-))
W miedzyczasie zrobiłam na prosbe znajomej dwie kartki, w tym jeden, mój pierwszy eksploding nox. Zadna rewelacja ponieważ ciagle uważam się za osobę początkującą w tym temacie, ale zapraszam na fotki
Osiemnastolatka własnie zrobiła prawo jazdy, miał byc więc samochód ,zdjęcie z dzieciństwa i obecne. Wszystkie pidełka i kartoniki robię zawsze sama, nie kupuję,uważam,że jak robota reczna to ręczna, jak najmniej gotowcow.....i jak?
W moim małym ogródku robię sobie kacik, w którym będę mogła wy[ić kawę, posiedzieć osłonieta krzaczorami...jak skończę to oczywiście pokaże. Konczę , bo chciałabym zajrzeć do Was...oj dawno ntam nie byłam. pozdrawiam ,do usłyszenia!
Sezon w pełni ,jutro mam jeden dzien wolny, pierwszy od miesiąca!! Cieszę się jakbym co najmniej tydzien urlopu dostała w środku lata. Trochę się jutro pobyczę, w końcu i mi nalezy się trochę odpoczynku...:-))
W miedzyczasie zrobiłam na prosbe znajomej dwie kartki, w tym jeden, mój pierwszy eksploding nox. Zadna rewelacja ponieważ ciagle uważam się za osobę początkującą w tym temacie, ale zapraszam na fotki
Osiemnastolatka własnie zrobiła prawo jazdy, miał byc więc samochód ,zdjęcie z dzieciństwa i obecne. Wszystkie pidełka i kartoniki robię zawsze sama, nie kupuję,uważam,że jak robota reczna to ręczna, jak najmniej gotowcow.....i jak?
W moim małym ogródku robię sobie kacik, w którym będę mogła wy[ić kawę, posiedzieć osłonieta krzaczorami...jak skończę to oczywiście pokaże. Konczę , bo chciałabym zajrzeć do Was...oj dawno ntam nie byłam. pozdrawiam ,do usłyszenia!



















Piękne karteczki:)Miłego wolnego i pogody:)
OdpowiedzUsuńPięknie to zrobiłaś!
OdpowiedzUsuńMiejsce do wypicia kawki wśród krzaczków zawsze jest miłe i przytulne, też mam więc polecam.Taki kącik tylko dla siebie, no i może jeszcze kilku wtajemniczonych ;)
Pewnie, że piękne, masz rację z ręczną robotą!
OdpowiedzUsuńDorosłośc!
OdpowiedzUsuńDziekuje,że mogę odwiedzać tak cudne miejsce! Pozdrawiam cieplutko i zostawiam z pozytywna uśmiech zroszony pozytywna energią <3
OdpowiedzUsuńPrześliczne kartki.Zauroczyly mnie.Pozdrawiam :).
OdpowiedzUsuńślicznie :) pudełeczko jak na pierwszy raz cudne wyszło!!
OdpowiedzUsuńKarteczki są zachwycające:) Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńJolu, piękny komplet ślubny jak i box ;) Zrobiłam ich parę, ale też wciąż czuję się początkującą ;)
OdpowiedzUsuńdla mnie CUDOOOOO
OdpowiedzUsuńREWELACJA!!!
OdpowiedzUsuńGIVEAWAY / CANDY na blogu