Poprosila mnie kolezanka żebym zrobiła coś na prezent dla Jej szefowej. Szefowa ma sklep z artykułami dla psów i kotów w Berlinie. Jest mloda, ładna, kocha zwierzęta, nie maluje się, ubiera się na sportowo...takie wytyczne. W zeszłym roku też robiłam dla niej urodzinowy prezent, były to zi9elone przyborniki. Zielone bo taki ma kolor logo firmy.....No i co tu wymyslić? Wymyśliłam anioła....do firmy...z jej logo.....
...nie mam wprawy w szyciu takich lalek więc wyszło ja wyszło.
Muszę pomyśleć nad jakimś fajnym opakowaniem...może podpowiecie?
Zrobiłam dla niej równiez kartkę w formie exploding boxu...
Pozdrawiam, Yolca





Jolu Droga, już na FB podziwiałam; box jest wspaniały, a anioł śliczny, z moimi ukochanymi groszkami... Piękny prezent :)<3
OdpowiedzUsuńPiękne prezenty:) Napracowałaś się:)
OdpowiedzUsuńAniołek cudowny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
OdpowiedzUsuńpiękny anioł, świetne prezenty
OdpowiedzUsuńWszystko piękne. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńKto tu mówi,że nie umie szyć? Jako opakowanie może Ci posłużyć drewniana skrzyneczka od wina, pomalowana albo udekorowana w kolorach aniołka.Pudełeczko super, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńJolu, laleczka jest fantastyczna! Pudełeczko też cudowne! W co zapakować lalkę? Nie wiem... A może zrób samodzielnie jakieś pudełko;) Pozdrawiam Cię cieplutko;)
OdpowiedzUsuńSzefowa dostanie wspaniały prezent:) Aniołek i box są świetne:)
OdpowiedzUsuńaniołek wszystko ma piękne ale te buciki z zielonymi kokardkami - cud, miód i chałwa :-)
OdpowiedzUsuńAnioł przepiękny. Pudełeczko też super. Na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu.
OdpowiedzUsuńJesteś doskonała:-) tylko Cię prosić!
OdpowiedzUsuń