'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

niedziela, 9 października 2016

ZIELONY ANIOŁ


Poprosila mnie kolezanka  żebym zrobiła coś na prezent dla Jej szefowej. Szefowa ma sklep z artykułami dla psów i kotów w Berlinie. Jest mloda, ładna, kocha zwierzęta, nie maluje się, ubiera się na sportowo...takie wytyczne. W zeszłym roku też robiłam dla niej urodzinowy prezent, były to zi9elone przyborniki. Zielone bo taki ma kolor logo firmy.....No i co tu wymyslić? Wymyśliłam anioła....do firmy...z jej logo.....


...nie mam wprawy w szyciu takich lalek więc wyszło ja wyszło.

Muszę pomyśleć nad jakimś fajnym opakowaniem...może podpowiecie?

Zrobiłam dla niej równiez kartkę w formie exploding boxu...



trochę puste karty po lewej i prawej....bedzie data urodzin ( czekam na dane) a z drugiej strony dla równowagi coś wymyslę....:-))))

Pozdrawiam, Yolca

11 komentarzy:

  1. Jolu Droga, już na FB podziwiałam; box jest wspaniały, a anioł śliczny, z moimi ukochanymi groszkami... Piękny prezent :)<3

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne prezenty:) Napracowałaś się:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Aniołek cudowny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

    OdpowiedzUsuń
  4. Kto tu mówi,że nie umie szyć? Jako opakowanie może Ci posłużyć drewniana skrzyneczka od wina, pomalowana albo udekorowana w kolorach aniołka.Pudełeczko super, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. Jolu, laleczka jest fantastyczna! Pudełeczko też cudowne! W co zapakować lalkę? Nie wiem... A może zrób samodzielnie jakieś pudełko;) Pozdrawiam Cię cieplutko;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Szefowa dostanie wspaniały prezent:) Aniołek i box są świetne:)

    OdpowiedzUsuń
  7. aniołek wszystko ma piękne ale te buciki z zielonymi kokardkami - cud, miód i chałwa :-)

    OdpowiedzUsuń
  8. Anioł przepiękny. Pudełeczko też super. Na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu.

    OdpowiedzUsuń
  9. Jesteś doskonała:-) tylko Cię prosić!

    OdpowiedzUsuń