'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)
Moi obserwatorzy
piątek, 6 stycznia 2017
MOŻE PORYSUJĘ?
Witajcie..
.miałam dziś wolne( o dziwo!) więc troche sobie poleniuchowałam. Podobno to dobrze robi więc czemu nie....Później postanowiłam cos narysować...w ramach relaksu.....oto efekt :
Witaj Jolu.
OdpowiedzUsuńPomyślności w Nowym Roku Ci życzę.
Leniuchowanie daje dobre efekty. Uroczy rysunek, a dziewczynka słodziutka.
Pozdrawiam
Pięknie!
OdpowiedzUsuńCudna dziewczynka :)
Pozdrawiam :)
Powtórzę za Dotką,
OdpowiedzUsuńpiękne, piękne!
Pięknie:)
OdpowiedzUsuńCUdowna praca.
OdpowiedzUsuńŚlicznie!
OdpowiedzUsuńPiękny rysunek:) Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuń