'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 6 stycznia 2017

MOŻE PORYSUJĘ?

Witajcie..
.miałam dziś wolne( o dziwo!) więc troche sobie poleniuchowałam. Podobno to dobrze robi więc czemu nie....Później postanowiłam cos narysować...w ramach relaksu.....oto efekt :



...takie pierwsze próby......do usłyszenia, Yolca

7 komentarzy: