'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

czwartek, 8 sierpnia 2013

ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI

Witajcie,


Masa solna to moja druga pasja obok decupażu. Lubię lepić i eksperymentować z masą solną. Robię nie tylko aniołki ale wszystko co się da. Alusia z masy solnej  już widziałyście teraz pokażę Wam małą kolekcję aniołów:



ANIOŁ SPIEWAJACY
ANIOŁ ZŁOTOWŁOSY
ANIOŁ JESIENNY
ANIOŁ BŁĘKITNY

ANIOŁ Z PRZEJŚCIAMI, SPADŁ Z   ZAWIESZKI, JEST KLEJONY, WIDAC NA ZDJĘCIU

MÓJ ULUBIONY
ANIOŁEK SPIACY

INSPIRACJĄ DO TWORZENIA ANIOŁKÓW BYŁ OCZYWIŚCIE INTERNET
ANIOŁ Z DZWONECZKIEM




ANIOŁY ZDOBIONE SĄ TECHNIKA DECUPAGE
ANIOŁ Z DAMA W CZEPKU



NOS NIEUDANY, POPRAWILAM JEST ŁADNY ALE NIE MAM ZDJĘCIA

Mąż stwierdził, że to moja najładniejsza figurka...chyba tak .Jest największą  figurką, ma 37 cm wysokości



ANIOŁ W CZERWONEJ SUKNI


Oczywiście wiele aniołów wyfrunęło jako upominki do nowych domów,a jeden z tych na zdjęciach poleci do osoby , która mnie zmotywowała do utworzenia bloga....

pozdrawiam,Yolanda


6 komentarzy: