Witajcie,
chciałabym pokazać Wam jeszcze kilka moich starych prac,które uwieczniłam na zdjęciach:
chciałabym pokazać Wam jeszcze kilka moich starych prac,które uwieczniłam na zdjęciach:
![]() |
| Podkładki pod kubki,miały być trochę w stylu retro,wyszły jak wyszły... |
![]() |
| DECUPAGE NA BUTELKACH |
![]() |
| Moja pierwsza i na razie ostatnia lalka.Buzia przetransferowana ze zdjecia synka mojej siostrzenicy. |
![]() |
| Papier ryżowy na szkle |
![]() |
![]() |
| Gąska wg. instrukcji z internetu, zrobiłam ze dwadziescia, wszystkie porozdawałam, została jedna |
![]() |
| Zegar wymagał trochę cierpliwości, szlifowanie,malowanie,spekania, decupaż,lakier...jestem z niego bardzo zadowolona |
![]() |
| Wazon zrobilam przy okazji wspolnego decupazowania z kolezankami,które chyba trochę zaraziłam moja pasją |
![]() |
| Stoliczek, zdjęcie jakoś bokiem mi wyszło... |
![]() |
| szafka na klucze, chyba ją przerobię bo mi styl niezbyt pasuje |
![]() |
| Jeszcze jeden zabłąkany anioł z masy solnej |
![]() |
| Słoik na kawę dla mojej kochanej siostry, |
Byłam dziś przy świętej niedzieli w pracy.......mam nadzieję,że chociaż Wy miałyście wolny dzień i miło go spędziłyście,czego Wam serdecznie życzę,pozdrawiam, Yolanda

















Podziwiam Twoje prace bo ja ni w ząb!Obiecuję sobie że już ,że zaraz się wezmę za dekupaż i tak schodzi.Współczuję Ci że i w niedzielę trzeba iść do pracy a ja z mężem na ryby.Pozdrawiam...)
OdpowiedzUsuńJa ciągle jestem początkującą decupazystką natomiast Ty jesteś ARTYSTKĄ W HAFCIE, napatrzeć się nie mogę na Twoje dzieła,są niesamowite,a ryby brały?
OdpowiedzUsuń