'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

wtorek, 14 stycznia 2014

WYGRANE CANDY

Witam!

Rozpoczęłam ten rok niespodziankami i wygranymi.Niespodziankę otrzymałam od Jadwigi z bloga SERCEM TWORZONE (pisałam o tym w poprzednim poście) , a wygrane  candy to wymarzony tomik poezji Basi Mikuły z bloga SZEPTY SERCA.Zauważyłam, ze lgnie do mnie w tym roku słowo SERCE, bardzo się cieszę, bo przecież to jedno z najpiękniejszych słów na świecie.

Wracając do candy u Basi to w ogóle niesamowita sprawa,bo naprawdę tak bardzo chciałam mieć ten tomik,ze chyba zaczarowałam maszynę losującą telepatycznie...zawsze mówiłam ,że mam coś z czarownicy, dobrze,że w naszych czasach nie palą się stosy bo mogłabym źle skończyć.
Oto moja wymarzona, zaczarowana wygrana:


Aniołek z filcu od Basi dopilnował, żeby przesyłka trafiła do mnie szybko i bezpiecznie.
Basiu,  mam teraz Twoje szepty u siebie....podziękuję swoim wpisem na Twoim blogu jeśli pozwolisz :

Aksamitem metafor płyną Twoje słowa,
szeptów romantycznych pełna moja głowa
chciałoby się wersy Twoje wziąć na ręce,
do serca przytulić i chcieć jeszcze więcej.

...teraz już mogę wziąć na ręce i do serca przytulic.



Zapraszam wszystkich w to morze poezji,niezwykle magicznej, romantycznej, wyjątkowej,pięknej!!
                                       szeptyserca.blogspot.com

Pozdrowienia dla wszystkich, Yolanda.

17 komentarzy:

  1. Nie wiem czy w tym
    jest coś racji,
    lecz zazdroszczę
    gratulacji,
    a ślę swoje
    za wygrane,
    przecież Twoim
    jestem fanem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ drogi Toni Janie,
    Ty jak zwykle masz "gadane',
    jesteś pierwszy więc dziękuję
    i refleksu gratuluję:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Widziałem Cię
      po minucie
      i ten gratis
      mi nie uciekł.

      Usuń
  3. Tak sobie ładnie piszecie,
    pewnie nas oczarować chcecie,
    bo poezja cuda czyni,
    a ja gratuluję Zwyciężczyni!

    OdpowiedzUsuń
  4. Ooo! Kochana- coś w tym jest... Życzę Tobie w takim razie SERDECZNEGO całego roku :) Piękny tomik z aniołkiem ;)
    Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń
  5. Gratuluję czarownico :) Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa!

    OdpowiedzUsuń
  6. ciesze się ze tak szybko dotarł :)
    Aniołek sprawdził się w podróży i koperta dodała skrzydeł :)
    pozdrawiam pięknie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ..a przesyłka mi dodała skrzydeł....dziękuję...

      Usuń
  7. Dziękuję wszystkim za gratulacje, nawet tym, którzy dopiero się tu wpiszą...hi,hi,hi

    OdpowiedzUsuń
  8. Cha cha cha - dopiero co tu dotarłam do ciebie kochana siostro gratuluje tak wspaniałej wygranej - szanuj czytaj i odpoczywaj przy Basieńki lirykach - uspakajają uwierz mi I GRATULUJE NIESPODZIANKI CI OD jADZI 0 KOBIETA O PIĘKNYM SERCU TO JEST BUZIAKI ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O! Jakiś wicher Marii przywiał...gdzieś Ty się podziewała do tej pory, tęskniłam!!!!!!!! Już samo to, ze mam ta książke w domu to mnie uspokaja...pa,Marii

      Usuń