Witam!
Rozpoczęłam ten rok niespodziankami i wygranymi.Niespodziankę otrzymałam od Jadwigi z bloga SERCEM TWORZONE (pisałam o tym w poprzednim poście) , a wygrane candy to wymarzony tomik poezji Basi Mikuły z bloga SZEPTY SERCA.Zauważyłam, ze lgnie do mnie w tym roku słowo SERCE, bardzo się cieszę, bo przecież to jedno z najpiękniejszych słów na świecie.
Wracając do candy u Basi to w ogóle niesamowita sprawa,bo naprawdę tak bardzo chciałam mieć ten tomik,ze chyba zaczarowałam maszynę losującą telepatycznie...zawsze mówiłam ,że mam coś z czarownicy, dobrze,że w naszych czasach nie palą się stosy bo mogłabym źle skończyć.
Oto moja wymarzona, zaczarowana wygrana:
Aniołek z filcu od Basi dopilnował, żeby przesyłka trafiła do mnie szybko i bezpiecznie.
Basiu, mam teraz Twoje szepty u siebie....podziękuję swoim wpisem na Twoim blogu jeśli pozwolisz :
Aksamitem metafor płyną Twoje słowa,
szeptów romantycznych pełna moja głowa
chciałoby się wersy Twoje wziąć na ręce,
do serca przytulić i chcieć jeszcze więcej.
...teraz już mogę wziąć na ręce i do serca przytulic.
Zapraszam wszystkich w to morze poezji,niezwykle magicznej, romantycznej, wyjątkowej,pięknej!!
szeptyserca.blogspot.com
Pozdrowienia dla wszystkich, Yolanda.
Rozpoczęłam ten rok niespodziankami i wygranymi.Niespodziankę otrzymałam od Jadwigi z bloga SERCEM TWORZONE (pisałam o tym w poprzednim poście) , a wygrane candy to wymarzony tomik poezji Basi Mikuły z bloga SZEPTY SERCA.Zauważyłam, ze lgnie do mnie w tym roku słowo SERCE, bardzo się cieszę, bo przecież to jedno z najpiękniejszych słów na świecie.
Wracając do candy u Basi to w ogóle niesamowita sprawa,bo naprawdę tak bardzo chciałam mieć ten tomik,ze chyba zaczarowałam maszynę losującą telepatycznie...zawsze mówiłam ,że mam coś z czarownicy, dobrze,że w naszych czasach nie palą się stosy bo mogłabym źle skończyć.
Oto moja wymarzona, zaczarowana wygrana:
Aniołek z filcu od Basi dopilnował, żeby przesyłka trafiła do mnie szybko i bezpiecznie.
Basiu, mam teraz Twoje szepty u siebie....podziękuję swoim wpisem na Twoim blogu jeśli pozwolisz :
Aksamitem metafor płyną Twoje słowa,
szeptów romantycznych pełna moja głowa
chciałoby się wersy Twoje wziąć na ręce,
do serca przytulić i chcieć jeszcze więcej.
...teraz już mogę wziąć na ręce i do serca przytulic.
Zapraszam wszystkich w to morze poezji,niezwykle magicznej, romantycznej, wyjątkowej,pięknej!!
szeptyserca.blogspot.com
Pozdrowienia dla wszystkich, Yolanda.

Nie wiem czy w tym
OdpowiedzUsuńjest coś racji,
lecz zazdroszczę
gratulacji,
a ślę swoje
za wygrane,
przecież Twoim
jestem fanem.
Ależ drogi Toni Janie,
OdpowiedzUsuńTy jak zwykle masz "gadane',
jesteś pierwszy więc dziękuję
i refleksu gratuluję:-)
Widziałem Cię
Usuńpo minucie
i ten gratis
mi nie uciekł.
Tak sobie ładnie piszecie,
OdpowiedzUsuńpewnie nas oczarować chcecie,
bo poezja cuda czyni,
a ja gratuluję Zwyciężczyni!
Gratuluje wygranej!;)
OdpowiedzUsuńOoo! Kochana- coś w tym jest... Życzę Tobie w takim razie SERDECZNEGO całego roku :) Piękny tomik z aniołkiem ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko
Gratuluję czarownico :) Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa!
OdpowiedzUsuńGratuluję wygranej!:)
OdpowiedzUsuńAle miło, gratulacje :)
OdpowiedzUsuńciesze się ze tak szybko dotarł :)
OdpowiedzUsuńAniołek sprawdził się w podróży i koperta dodała skrzydeł :)
pozdrawiam pięknie :)
..a przesyłka mi dodała skrzydeł....dziękuję...
UsuńGratulacje z powodu wygranej!
OdpowiedzUsuńGratulacje !
OdpowiedzUsuńGratuluje
OdpowiedzUsuńDziękuję wszystkim za gratulacje, nawet tym, którzy dopiero się tu wpiszą...hi,hi,hi
OdpowiedzUsuńCha cha cha - dopiero co tu dotarłam do ciebie kochana siostro gratuluje tak wspaniałej wygranej - szanuj czytaj i odpoczywaj przy Basieńki lirykach - uspakajają uwierz mi I GRATULUJE NIESPODZIANKI CI OD jADZI 0 KOBIETA O PIĘKNYM SERCU TO JEST BUZIAKI ślę Marii
OdpowiedzUsuńO! Jakiś wicher Marii przywiał...gdzieś Ty się podziewała do tej pory, tęskniłam!!!!!!!! Już samo to, ze mam ta książke w domu to mnie uspokaja...pa,Marii
Usuń