'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 7 lutego 2014

ZAJĄC

Witam wszystkich serdecznie,nowych obserwatorów jak również coraz większe grono tzw. Podglądaczy.....

Zapragnęłam uszyć zająca-są małe dzieci w rodzinie...ale nie wiem czy kończyć  drania czy szkoda czasu i wyrzucić...??????????????
Pozdrowienia .....

16 komentarzy:

  1. Myślę sobie, patrząc na malutki obrazek na pasku bocznym; cóż to niespokojne ręce takiego zrobiły ;) wchodzę... a tu zając- przesympatyczny stworek zwiastujący wiosenkę- oby już przyszła :D
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie skończyć!
    Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pewnie, że kończyć, bo jest niezwykle sympatyczny:-)
    Buziaki Jolu!

    OdpowiedzUsuń
  4. Siostra kończyc!!!!! bezapelacyjnie ten twój drań zajec ma wspaniałe łąpy i ogólnie jest pocieszny fajnie ci wyszedł kończyć!!! buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  5. wow świetny kochana :)
    kończyć ,kończyć bez wątpienia :)))))
    buziole ślę :))

    OdpowiedzUsuń
  6. Zajączek fajny, trzeba koniecznie skończyć! Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  7. namalować lico i kończyć! ,,,a następnego troszkę podtuczyć :-))) buziaki!

    OdpowiedzUsuń
  8. Skończyć ! a jakże! hm. fajne stopy ! ;) bardzo mi się podobają jak zresztą cały zając :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Kończyć, nie zostawiaj inwalidy :P :) Cudne się zapowiada :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Jak najbardziej koniecznie musi być skończony. ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Już ten
    temat
    łapię,
    trzeba
    dla tych...
    łapek,

    OdpowiedzUsuń
  12. Jak najbardziej kończyć,fajnie się zapowiada, czkam na zdjęcia:)

    OdpowiedzUsuń
  13. Szybko dokończ królika! Fajny jest.

    OdpowiedzUsuń
  14. Pani wiosna się zbliża a Ty bez zająca, to niemożliwe, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  15. Kończ, kończ, bo kto słodkości przytarga???

    OdpowiedzUsuń