Witam wszystkich serdecznie,nowych obserwatorów jak również coraz większe grono tzw. Podglądaczy.....
Zapragnęłam uszyć zająca-są małe dzieci w rodzinie...ale nie wiem czy kończyć drania czy szkoda czasu i wyrzucić...??????????????
Pozdrowienia .....
Myślę sobie, patrząc na malutki obrazek na pasku bocznym; cóż to niespokojne ręce takiego zrobiły ;) wchodzę... a tu zając- przesympatyczny stworek zwiastujący wiosenkę- oby już przyszła :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Koniecznie skończyć!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :-)
Pewnie, że kończyć, bo jest niezwykle sympatyczny:-)
OdpowiedzUsuńBuziaki Jolu!
Siostra kończyc!!!!! bezapelacyjnie ten twój drań zajec ma wspaniałe łąpy i ogólnie jest pocieszny fajnie ci wyszedł kończyć!!! buziaki ślę Marii
OdpowiedzUsuńkończ Waść :)
OdpowiedzUsuńwow świetny kochana :)
OdpowiedzUsuńkończyć ,kończyć bez wątpienia :)))))
buziole ślę :))
Zajączek fajny, trzeba koniecznie skończyć! Pozdrowienia!
OdpowiedzUsuńnamalować lico i kończyć! ,,,a następnego troszkę podtuczyć :-))) buziaki!
OdpowiedzUsuńSkończyć ! a jakże! hm. fajne stopy ! ;) bardzo mi się podobają jak zresztą cały zając :)
OdpowiedzUsuńKończyć, nie zostawiaj inwalidy :P :) Cudne się zapowiada :)
OdpowiedzUsuńJak najbardziej koniecznie musi być skończony. ;)
OdpowiedzUsuńJuż ten
OdpowiedzUsuńtemat
łapię,
trzeba
dla tych...
łapek,
Jak najbardziej kończyć,fajnie się zapowiada, czkam na zdjęcia:)
OdpowiedzUsuńSzybko dokończ królika! Fajny jest.
OdpowiedzUsuńPani wiosna się zbliża a Ty bez zająca, to niemożliwe, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńKończ, kończ, bo kto słodkości przytarga???
OdpowiedzUsuń