'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 28 lutego 2014

ZAJĘCZY OGRÓDEK

Witajcie, chyba skończyłam duży projekt ,o którym pisałam.Wielkość 37 na 55 cm....Jest tu masa solna, decupage,królik z gazet,kwiatki  sztuczne z odzysku ,mech, gałąź, płotek z patyczków do badania gardła,listki i niektóre kwiatki na gałęzi z dziurkacza o odpowiednim kształcie....motylki  papierowe  używane do scrapbokingu.
Pracę wystawię w konkursie u Wiesi -informacja u mnie na prawym pasku bocznym.

Oto ZAJĘCZY OGRÓDEK


.Latałam z tym ogródkiem nie mogąc złapać światła...zdjęcia są takie sobie ale nie mogłam zrobic lepszych.
Ogródek ma zdobic w okresie Świąt mój zakład pracy,może jeszcze coś poprawię, może coś zmienię...zobaczymy.

Jutro ostatni dzień zapisów na moje candy,pozdrawiam wszystkich obserwatorów i tzw podglądaczy.

24 komentarze:

  1. ogródek niewątpliwie zrobi furorę w Twoim zakładzie pracy- zapachniało wiosną i mazurkami ;) Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń
  2. Co ty dużo mówić:) Pieknie Ci wyszło:)

    OdpowiedzUsuń
  3. U Ciebie to już głęboka wiosna! Dzięki za wieści, czekam cierpliwie:-)

    OdpowiedzUsuń
  4. super, na Wielkanoc już jesteś gotowa :))

    OdpowiedzUsuń
  5. No to teraz sister kapuję czemu mnie opuściłaś - tak to bardzo poważna sprawa taki ogród sobie sprawiłaś piękny - a mało ci jednego obok domu? - no cóż ja również miałam startować w konkursie u Wiesi ale z moimi zdolnościami to chyba spasuję - a po cóż ? jak zapewne ty zgarniesz główną nagrodę - mówisz ozdoba w pracy - to i bardzo dobrze bo może mniej zarobicie na medykamentach jak ludziska takie piękności i śliczności zobaczą to od razu ozdrowieją - wiesz ty jesteś niesamowita tyle weny w tobie a i jeszcze piszesz że latałaś z tym ogródkiem - siostra ale ja miotły mej nie pożyczałam to na czym ty tam latałaś??? - piękniutki - śliczna praca na wystawę z nią a zajc ci wyszedł extra nie mówiąc o kaczorze i jajkach - buziole wielgachne dla mistrzyni talentu nad talentami ślę oraz spokojnej nocy - wypocznij sobie trochę papapa Marii

    OdpowiedzUsuń
  6. Podziw tutaj
    łączę,
    wiem co to...
    zajączek

    OdpowiedzUsuń
  7. Wow.. jak dla mnie rewelacja. Po prostu cudo, ileż ty musiałaś się napracować. Tyle detali. Jestem pod ogromnym wrażeniem. A moją uwagę najbardziej przyciągnął ten duży zając zrobiony z gazet.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. Super ten ogródek! a ten motyl na płotku...robi wrażenie:)
    Pięknie :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Zdolna kobietka z Ciebie! Mogę się jedynie domyślać, ile pracy włożyłaś w przygotowanie tej oto pracy. Podziwiam Cię za to, ja chyba nie miałabym tyle cierpliwości. Bardzo cieszy mnie fakt, że w projekcie wykorzystałaś wiele materiałów. Jak dla mnie wielki zając najpiękniejszy.

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  10. Pomysłowo wykonany , podoba mi się bardzo , pozdrawiam Dusia

    OdpowiedzUsuń
  11. Jak świątecznie się zrobiło. Figurki sa urocze i zupełnie jest to niespotykany pomysł, by zrobić całą wielkanocna zagrodę. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  12. Piękny ogródek, ale mnie rozbroiła kaczucha rozpłaszczona na mchu- przesłodka:-)

    OdpowiedzUsuń
  13. Wow!!!W króliku się zakochałam na zabój;))Nawet myslałam o takim zwierzaku,ale niestety ja nie poradziłabym sobie z jego zrobieniem.
    Czapki z głów,super praca;)

    OdpowiedzUsuń
  14. Ale bajkowy ogródek,Cudo!!!Bardzo mi się podoba a kaczucha to poprostu hicior:)

    OdpowiedzUsuń
  15. śliczna zagroda :) podziwiam :)

    OdpowiedzUsuń
  16. No nie... szczęka mi opadła :) Ogródeczek boski, a Pan Długouchy jest nieziemski po prostu, moje dzieci by oszalały :)

    OdpowiedzUsuń
  17. Ogródek wyszedł przepięknie, a zajączek wymiata..
    Świetna praca!!

    Pozdrawiam,
    http://fantazje-kwiatowe.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  18. Wspaniałe rzeczy! To już Wielkanoc! Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  19. Piękny ogródek, ale zajączek jest powalający :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  20. Piękna, pomysłowa Wielkanocna kompozycja! Zajaczek jest świetny;)

    OdpowiedzUsuń
  21. Pięknie wyszedł wiosenny ogród! Królik jest po prostu przecudny!

    OdpowiedzUsuń
  22. piękny wiosenny ogródek :)
    ślicznie!!! pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń