Witajcie, chyba skończyłam duży projekt ,o którym pisałam.Wielkość 37 na 55 cm....Jest tu masa solna, decupage,królik z gazet,kwiatki sztuczne z odzysku ,mech, gałąź, płotek z patyczków do badania gardła,listki i niektóre kwiatki na gałęzi z dziurkacza o odpowiednim kształcie....motylki papierowe używane do scrapbokingu.
Pracę wystawię w konkursie u Wiesi -informacja u mnie na prawym pasku bocznym.
Oto ZAJĘCZY OGRÓDEK
.Latałam z tym ogródkiem nie mogąc złapać światła...zdjęcia są takie sobie ale nie mogłam zrobic lepszych.
Ogródek ma zdobic w okresie Świąt mój zakład pracy,może jeszcze coś poprawię, może coś zmienię...zobaczymy.
Jutro ostatni dzień zapisów na moje candy,pozdrawiam wszystkich obserwatorów i tzw podglądaczy.
Pracę wystawię w konkursie u Wiesi -informacja u mnie na prawym pasku bocznym.
Oto ZAJĘCZY OGRÓDEK
.Latałam z tym ogródkiem nie mogąc złapać światła...zdjęcia są takie sobie ale nie mogłam zrobic lepszych.
Ogródek ma zdobic w okresie Świąt mój zakład pracy,może jeszcze coś poprawię, może coś zmienię...zobaczymy.
Jutro ostatni dzień zapisów na moje candy,pozdrawiam wszystkich obserwatorów i tzw podglądaczy.















ogródek niewątpliwie zrobi furorę w Twoim zakładzie pracy- zapachniało wiosną i mazurkami ;) Pozdrawiam cieplutko
OdpowiedzUsuńCo ty dużo mówić:) Pieknie Ci wyszło:)
OdpowiedzUsuńU Ciebie to już głęboka wiosna! Dzięki za wieści, czekam cierpliwie:-)
OdpowiedzUsuńsuper, na Wielkanoc już jesteś gotowa :))
OdpowiedzUsuńNo to teraz sister kapuję czemu mnie opuściłaś - tak to bardzo poważna sprawa taki ogród sobie sprawiłaś piękny - a mało ci jednego obok domu? - no cóż ja również miałam startować w konkursie u Wiesi ale z moimi zdolnościami to chyba spasuję - a po cóż ? jak zapewne ty zgarniesz główną nagrodę - mówisz ozdoba w pracy - to i bardzo dobrze bo może mniej zarobicie na medykamentach jak ludziska takie piękności i śliczności zobaczą to od razu ozdrowieją - wiesz ty jesteś niesamowita tyle weny w tobie a i jeszcze piszesz że latałaś z tym ogródkiem - siostra ale ja miotły mej nie pożyczałam to na czym ty tam latałaś??? - piękniutki - śliczna praca na wystawę z nią a zajc ci wyszedł extra nie mówiąc o kaczorze i jajkach - buziole wielgachne dla mistrzyni talentu nad talentami ślę oraz spokojnej nocy - wypocznij sobie trochę papapa Marii
OdpowiedzUsuńkawał dobrej roboty:))super:)
OdpowiedzUsuńPodziw tutaj
OdpowiedzUsuńłączę,
wiem co to...
zajączek
Wow.. jak dla mnie rewelacja. Po prostu cudo, ileż ty musiałaś się napracować. Tyle detali. Jestem pod ogromnym wrażeniem. A moją uwagę najbardziej przyciągnął ten duży zając zrobiony z gazet.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Super ten ogródek! a ten motyl na płotku...robi wrażenie:)
OdpowiedzUsuńPięknie :)
Zdolna kobietka z Ciebie! Mogę się jedynie domyślać, ile pracy włożyłaś w przygotowanie tej oto pracy. Podziwiam Cię za to, ja chyba nie miałabym tyle cierpliwości. Bardzo cieszy mnie fakt, że w projekcie wykorzystałaś wiele materiałów. Jak dla mnie wielki zając najpiękniejszy.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
Pomysłowo wykonany , podoba mi się bardzo , pozdrawiam Dusia
OdpowiedzUsuńJak świątecznie się zrobiło. Figurki sa urocze i zupełnie jest to niespotykany pomysł, by zrobić całą wielkanocna zagrodę. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPiękny ogródek, ale mnie rozbroiła kaczucha rozpłaszczona na mchu- przesłodka:-)
OdpowiedzUsuńWow!!!W króliku się zakochałam na zabój;))Nawet myslałam o takim zwierzaku,ale niestety ja nie poradziłabym sobie z jego zrobieniem.
OdpowiedzUsuńCzapki z głów,super praca;)
Ale bajkowy ogródek,Cudo!!!Bardzo mi się podoba a kaczucha to poprostu hicior:)
OdpowiedzUsuńprzepiękny ogrodek
OdpowiedzUsuńśliczna zagroda :) podziwiam :)
OdpowiedzUsuńNo nie... szczęka mi opadła :) Ogródeczek boski, a Pan Długouchy jest nieziemski po prostu, moje dzieci by oszalały :)
OdpowiedzUsuńOgródek wyszedł przepięknie, a zajączek wymiata..
OdpowiedzUsuńŚwietna praca!!
Pozdrawiam,
http://fantazje-kwiatowe.blogspot.com/
Wspaniałe rzeczy! To już Wielkanoc! Pozdrowienia!
OdpowiedzUsuńPiękny ogródek, ale zajączek jest powalający :) pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPiękna, pomysłowa Wielkanocna kompozycja! Zajaczek jest świetny;)
OdpowiedzUsuńPięknie wyszedł wiosenny ogród! Królik jest po prostu przecudny!
OdpowiedzUsuńpiękny wiosenny ogródek :)
OdpowiedzUsuńślicznie!!! pozdrawiam :)