'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)
Moi obserwatorzy
piątek, 14 marca 2014
BIAŁA WITRYNKA
WITAJCIE,
nie chwaliłam się jeszcze następnym białym elementem w mojej kuchni.Jakiś czas temu skończyłam odnawiać stara witrynkę,kupioną na jarmarku internetowym.Oto jak wygląda po odnowieniu,poniżej zdjęcie przed.
Jolciu witrynka wspaniała - również szukam i poluję na coś takiego - jak mnie szczęście nie opuściło zdobędę - bynajmniej tak myślę - jest piątek paczki jeszcze nie otrzymałam to na tyle kochana papapap zmykam Marii
Nie wiem czemu ale nie wyświetlają mi się Twoje posty na G+ i przez to jestem zawsze o te kilka dni do tyłu :-( Ps. Pięknie odnowiłaś tą witrynkę. Pozdrawiam :-)
Piękny mebelek,
OdpowiedzUsuńtakich niewiele.
bardzo stylowa :) też lubię odnawiać starocie :)
OdpowiedzUsuńhttp://lesia-rekodzielo.blogspot.com
Śliczna;)Te słoiczki na górze,te dodatki,wszystko pieknie pasuje;)
OdpowiedzUsuńJolciu witrynka wspaniała - również szukam i poluję na coś takiego - jak mnie szczęście nie opuściło zdobędę - bynajmniej tak myślę - jest piątek paczki jeszcze nie otrzymałam to na tyle kochana papapap zmykam Marii
OdpowiedzUsuńBardzo ładna witrynka! Ślicznie ją Jolu odnowiłaś. Miłego weekendu! Pozdrowienia!
OdpowiedzUsuńPięknie wyszła!! Też poluję na coś takiego :)
OdpowiedzUsuńPiękna! Zazdroszczę odwagi i umiejętności :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńŚwietna - Brawo!!!!
OdpowiedzUsuńprześliczna witrynka Jolu :)))))
OdpowiedzUsuńŚliczna witrynka.
OdpowiedzUsuńŚliczna, dostała nowe życie ;D
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie wygląda :) Też mi się taka marzy :) I te dodatki... Super :)
OdpowiedzUsuńŚliczna witrynka.
OdpowiedzUsuńNie wiem czemu ale nie wyświetlają mi się Twoje posty na G+ i przez to jestem zawsze o te kilka dni do tyłu :-(
OdpowiedzUsuńPs. Pięknie odnowiłaś tą witrynkę.
Pozdrawiam :-)
wspaniała metamorfoza:)
OdpowiedzUsuńhe, he witrynki mamy takie same:-))) tylko moja z płyty MDF;/ przeobiona z łazienkowej szafki ;]], buziaki
OdpowiedzUsuń