'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 14 marca 2014

BIAŁA WITRYNKA

WITAJCIE,

nie chwaliłam się jeszcze następnym białym elementem w  mojej kuchni.Jakiś czas temu skończyłam odnawiać stara witrynkę,kupioną na jarmarku internetowym.Oto jak wygląda po odnowieniu,poniżej zdjęcie przed.




Pozdrawiam, Yolanda

16 komentarzy:

  1. Piękny mebelek,
    takich niewiele.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo stylowa :) też lubię odnawiać starocie :)

    http://lesia-rekodzielo.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna;)Te słoiczki na górze,te dodatki,wszystko pieknie pasuje;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Jolciu witrynka wspaniała - również szukam i poluję na coś takiego - jak mnie szczęście nie opuściło zdobędę - bynajmniej tak myślę - jest piątek paczki jeszcze nie otrzymałam to na tyle kochana papapap zmykam Marii

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo ładna witrynka! Ślicznie ją Jolu odnowiłaś. Miłego weekendu! Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  6. Pięknie wyszła!! Też poluję na coś takiego :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękna! Zazdroszczę odwagi i umiejętności :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. prześliczna witrynka Jolu :)))))

    OdpowiedzUsuń
  9. Śliczna, dostała nowe życie ;D

    OdpowiedzUsuń
  10. Bardzo ładnie wygląda :) Też mi się taka marzy :) I te dodatki... Super :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie wiem czemu ale nie wyświetlają mi się Twoje posty na G+ i przez to jestem zawsze o te kilka dni do tyłu :-(
    Ps. Pięknie odnowiłaś tą witrynkę.
    Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń
  12. he, he witrynki mamy takie same:-))) tylko moja z płyty MDF;/ przeobiona z łazienkowej szafki ;]], buziaki

    OdpowiedzUsuń