'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)
Moi obserwatorzy
piątek, 21 marca 2014
PODUSZKA DLA ANITY
WITAJCIE,
dziś krótko, bo przyszłam z pracy po dwudziestej i jeszcze obiecałam na jutro uszyć poszewkę..Wydruk jak zwykle skradziony z facebooka więc kiepski, ale zrobiłam co mogłam:
Jesteś na mojej liście blogów wiec będę tu często, Zapraszam również do siebie , do czytania i komentowania, zorganizowałam również candy http://lesia-rekodzielo.blogspot.com Zapraszam Serdecznie i Pozdrawiam :*
Takie moje o tym zdanie:
OdpowiedzUsuńto nie kradzież, a... ściąganie.
Jolu, Ty rzeczywisćie masz niespokojne ręce. Podusia bardzo ładna. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńNie wiem kto to jest Anitka ale poducha pięknie ci kochana wyszła buziaki wiosenne ślę Marii
OdpowiedzUsuńBardzo podobają mi się te różyczki
OdpowiedzUsuńśliczna podusia :))
OdpowiedzUsuńCudna- do takiej podusi przyłożyć głowę... Pozdrawiam ciepluteńko :)
OdpowiedzUsuńSliczna jest :-)))
OdpowiedzUsuńŚwietna.
OdpowiedzUsuńSuper :)
OdpowiedzUsuńPoducha marzenie:-)))))
OdpowiedzUsuńCieplutko pozdrawiam!
ale piekna podusia :)
OdpowiedzUsuńJesteś na mojej liście blogów wiec będę tu często, Zapraszam również do siebie , do czytania i komentowania, zorganizowałam również candy http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
Zapraszam Serdecznie i Pozdrawiam :*
Bardzo fajna poducha! Ładnie Ci wyszła. Gratulacje :)
OdpowiedzUsuńPiękna poducha:)
OdpowiedzUsuńJolu super. Kochana jak robisz nadruki - jesli to nie tajemnica??? nitro?? Buziaki!!
OdpowiedzUsuńFajnie wyszła :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko :)
Piękna,romantyczna i taka delikatna;)
OdpowiedzUsuńja muszę uszyć poszewkę,ale wzbraniam się rekami i nogami,bo się boję;))
Pozdrawiam cieplutko;)
Fajniutko wyszła!!
OdpowiedzUsuńJa mam nitro by zrobić transfer na swoją poszewkę i zobaczymy co wyjdzie...:):)
fajnie wyszła :)
OdpowiedzUsuń