'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 21 marca 2014

PODUSZKA DLA ANITY

WITAJCIE,
dziś krótko, bo przyszłam z pracy po dwudziestej i jeszcze obiecałam na jutro uszyć poszewkę..Wydruk jak zwykle skradziony z facebooka więc kiepski, ale zrobiłam co mogłam:


pozdrawiam,Yolanda

18 komentarzy:

  1. Takie moje o tym zdanie:
    to nie kradzież, a... ściąganie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jolu, Ty rzeczywisćie masz niespokojne ręce. Podusia bardzo ładna. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie wiem kto to jest Anitka ale poducha pięknie ci kochana wyszła buziaki wiosenne ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo podobają mi się te różyczki

    OdpowiedzUsuń
  5. Cudna- do takiej podusi przyłożyć głowę... Pozdrawiam ciepluteńko :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Poducha marzenie:-)))))
    Cieplutko pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  7. ale piekna podusia :)

    Jesteś na mojej liście blogów wiec będę tu często, Zapraszam również do siebie , do czytania i komentowania, zorganizowałam również candy http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
    Zapraszam Serdecznie i Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo fajna poducha! Ładnie Ci wyszła. Gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Jolu super. Kochana jak robisz nadruki - jesli to nie tajemnica??? nitro?? Buziaki!!

    OdpowiedzUsuń
  10. Fajnie wyszła :)
    Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Piękna,romantyczna i taka delikatna;)
    ja muszę uszyć poszewkę,ale wzbraniam się rekami i nogami,bo się boję;))
    Pozdrawiam cieplutko;)

    OdpowiedzUsuń
  12. Fajniutko wyszła!!
    Ja mam nitro by zrobić transfer na swoją poszewkę i zobaczymy co wyjdzie...:):)

    OdpowiedzUsuń