'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

niedziela, 22 marca 2015

ORGANIZERY I KARTECZKI

WITAJCIE,

zrobilam sobie do mojej białej łazienki dwa organizery z pudełek po butach. Okleilłam materiałem-ceratą,trudno okreslic co to jest za materiał ,niby cerata ale wyglada jak materiał no i ten wzór....numerki z lajtowej gliny samoutwardzalnej. Oto fotki:




Jestem z tych pudełek bardzo zadowolona, schowałam w nich wiele swoich drobiazgów i ladnie sie prezentuja na szafce...

Zrobiłam tez kilka kartek wielkanocnych, lada moment trzeba bedzie je wyslac...


Wybaczcie za jakość ...nie jestem mistrzynia karteczkowania, ale robię jak potrafię.

Pozdrawiam wszystkich wiosennie,Yolca

16 komentarzy:

  1. Pudła wyglądają fajnie i też muszę o takich cudeńka pomyśleć - pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. Ty nawet z pudełek po butach potrafisz wyczarować cuda :-)
    Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pudeleczka urocze.
    pozdrawiam i całuję
    pa pa

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękne pudełka i karteczki śliczne :)
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  5. pudełko jaes aje....fajowe sister wiesz że już je chwaliłąm , karteczki cudownej urody a że uwielbiam czekoladę zjadać to również wiesz wić te z czekalodowym jajeczkiem jest dla mnie najbardziej ujmujące - acha i weż trochę wolnego bo za dużo pracujesz ostatnio pappapapa buziole wielgachne ślę - Marii

    OdpowiedzUsuń
  6. no i znow bledy sie wkadly brrrrrrrrrrrr sory to nie ja to juz nie wiem jak nazwac - sister tez cheba musze od sprzetu odpoczac
    teraz pisze z telefonu wiec calkowite bledziska

    OdpowiedzUsuń
  7. Pudełeczka są świetne:) Karteczki zaś urocze:)

    OdpowiedzUsuń
  8. Świetnie wyszły pudełka :) U Ciebie już tyle karteczek , a ja nawet nie zaczęłam:(
    Pozdrwiam

    OdpowiedzUsuń
  9. Piękne i bardzo przydatne takie pudełeczka:)

    OdpowiedzUsuń
  10. Ale świetny pomysł te pudełka,Uwielbiam takie pomysły!!!Buziaki!!!

    OdpowiedzUsuń
  11. Świetne pudełka a wzór tego materiału naprawdę jest genialny :) Pozdrawiam Serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  12. W moim domu każde pudełko po butach jest na wagę złota, bo pozwala zaprowadzić jako taki porządek w przydasiach. :) Twoje organizery bardzo mi się podobają.
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  13. hmmm....chyba pójdę kupić ze 2 pary butów ;-DDD

    OdpowiedzUsuń
  14. Genialny pomysł na te pudełeczka! :)

    OdpowiedzUsuń