WITAJCIE,
zrobilam sobie do mojej białej łazienki dwa organizery z pudełek po butach. Okleilłam materiałem-ceratą,trudno okreslic co to jest za materiał ,niby cerata ale wyglada jak materiał no i ten wzór....numerki z lajtowej gliny samoutwardzalnej. Oto fotki:
Jestem z tych pudełek bardzo zadowolona, schowałam w nich wiele swoich drobiazgów i ladnie sie prezentuja na szafce...
Zrobiłam tez kilka kartek wielkanocnych, lada moment trzeba bedzie je wyslac...
Wybaczcie za jakość ...nie jestem mistrzynia karteczkowania, ale robię jak potrafię.
Pozdrawiam wszystkich wiosennie,Yolca
zrobilam sobie do mojej białej łazienki dwa organizery z pudełek po butach. Okleilłam materiałem-ceratą,trudno okreslic co to jest za materiał ,niby cerata ale wyglada jak materiał no i ten wzór....numerki z lajtowej gliny samoutwardzalnej. Oto fotki:
Jestem z tych pudełek bardzo zadowolona, schowałam w nich wiele swoich drobiazgów i ladnie sie prezentuja na szafce...
Zrobiłam tez kilka kartek wielkanocnych, lada moment trzeba bedzie je wyslac...
Wybaczcie za jakość ...nie jestem mistrzynia karteczkowania, ale robię jak potrafię.
Pozdrawiam wszystkich wiosennie,Yolca






pudełka prześliczne:)
OdpowiedzUsuńPudła wyglądają fajnie i też muszę o takich cudeńka pomyśleć - pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńTy nawet z pudełek po butach potrafisz wyczarować cuda :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :-)
Prześliczne :) Pozdrowienia!
OdpowiedzUsuńPudeleczka urocze.
OdpowiedzUsuńpozdrawiam i całuję
pa pa
Piękne pudełka i karteczki śliczne :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
pudełko jaes aje....fajowe sister wiesz że już je chwaliłąm , karteczki cudownej urody a że uwielbiam czekoladę zjadać to również wiesz wić te z czekalodowym jajeczkiem jest dla mnie najbardziej ujmujące - acha i weż trochę wolnego bo za dużo pracujesz ostatnio pappapapa buziole wielgachne ślę - Marii
OdpowiedzUsuńno i znow bledy sie wkadly brrrrrrrrrrrr sory to nie ja to juz nie wiem jak nazwac - sister tez cheba musze od sprzetu odpoczac
OdpowiedzUsuńteraz pisze z telefonu wiec calkowite bledziska
Pudełeczka są świetne:) Karteczki zaś urocze:)
OdpowiedzUsuńŚwietnie wyszły pudełka :) U Ciebie już tyle karteczek , a ja nawet nie zaczęłam:(
OdpowiedzUsuńPozdrwiam
Piękne i bardzo przydatne takie pudełeczka:)
OdpowiedzUsuńAle świetny pomysł te pudełka,Uwielbiam takie pomysły!!!Buziaki!!!
OdpowiedzUsuńŚwietne pudełka a wzór tego materiału naprawdę jest genialny :) Pozdrawiam Serdecznie :)
OdpowiedzUsuńW moim domu każde pudełko po butach jest na wagę złota, bo pozwala zaprowadzić jako taki porządek w przydasiach. :) Twoje organizery bardzo mi się podobają.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie :)
hmmm....chyba pójdę kupić ze 2 pary butów ;-DDD
OdpowiedzUsuńGenialny pomysł na te pudełeczka! :)
OdpowiedzUsuń