'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 6 marca 2015

RÓŻNOŚCI

Witajcie, kochani...
Mam kilka dni wolnego, więc troche czasu poświęcam mojej pasji.Co powstało nowego? Uszyła dwie dziecięce poduchy-przytulanki. Proszę bardzo, oto fotki:

uszyłam druga świnke Peppa:
Bardzo chciałam miec na święta poduszkę-jajo wielkanocne ale wyszła mi olbrzymia muffina-jak stwierdziła MARII..:-)
..jaja raczej nie przypomina ani pisanki ale za to idealnie pasuje do moich niedawno uszytych poduch...




Zrobiłam też kilka kartek...




Na zakończenie musze się pochwalić.Stowarzyszenie Po To Jestem urządzilo casting na fb  na imie dla nowej czarnej, 8-tygodniowej labradorki.Zaproponowalam Imie niewidomej  bohaterki powiesci dla dzieci
'Spotkanie nad morzem" J Korczakowskiej.... i jednoglosnie wybrano moją propozycję!! Maleńka suczka otrzymała imie ELZA. Będzie w przyszlości podobnie jak Homer i Ullises przewodniczką dla osoby niewidomej. Przedstawiam Wam Elzę w obrozy uszytej przeze mnie.

Jeszcze Elzy nie widziałam na żywo, ale wkrótce będę ja goscic .....odwiedzi mnie w towarzystwie mojej Córki i Weny w czasie świat.

I jeszcze sie pochwalę....Moj Syn wraz z dwójką muzyków zaprezetował wzruszający  , slowno - muzyczny program artystyczny  w  naszym   Domu Kultury z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych:


...nie ukrywam, nie tylko ja  byłam wzruszona......

Pozdrawiam serdecznie, Yolca.



24 komentarze:

  1. Muffina czy pisanka - takiej poduszki jeszcze nie widziałam. Myślę, że sprawdzi się zarówno w roli poduszki, jak i podnóżka. :)
    Szkoda, że nie można obejrzeć na YouTube występu Twojego Syna. Gratuluję i Tobie i Jemu i pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuję bardzo,poduszka miała wyglądać jak pisanka no, niestety wyszło co wyszło, nie zawsze sie wszystko uda.Pozdrowienia!

      Usuń
  2. Ile masz pięknych poduch :) Te dla dzieciaczków też są cudne :) Piesio przesłodki, ładne imię :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Troche mam tzw poduchomanię....pozdrowienia serdeczne:-)

      Usuń
  3. ale kolekcja poduch, wszystkie piękne. Psinka cudowna, a obroża jak pięknie na niej wygląda:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Psiak jek kazdy maluch jest przeslodki....dziekuję za pochwałe obrózki, w czerwonym jej do pyszczka:-)

      Usuń
  4. Faktycznie mufina świetnie sie wpasowała :) Dzieciowe super. Synowi gratulacje, dobrze że młodzi pamiętają :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U nas w miasteczku,odbyła się z tej okazji uroczystość, powieszono na UM pamiątkową tablice wg projektu mojego Męża (znowu sie chwalę) Inicjatorem tego wszystkiego był mój Mąż i mój Kuzyn...więc taka rodzinna inicjatywa. Pozdrawiam Beato:-)

      Usuń
  5. Pasja to stan umysłu, już sam tytuł bloga mnie tu zwabił do Ciebie ;)
    Ja jeszcze dodam : i nuty duszy.
    Piękne prace, ach szkoda że nie mam takiego talentu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A ja zaraz do Ciebie zajrze i sama zobaczę...dziekuję za pochwały i odwiedziny, zapraszam,Jolka

      Usuń
  6. Pracowicie :) Piekne prace. Pozdraiwm

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pracowiecie ale taka praca to sama przyjemność i swietny relaks, niestety od poniedziałku do pracy więc tego czasu na rękodzielo będzie mniej, dziekuję za wizyte i pozdrawiam ciepło:-)

      Usuń
  7. Piękne poduchy oryginalne i inne niż wszystkie - Eliza jest cudowna i wybrałaś piękne dla niej imię - to miłe i wspaniałe uczucie, które nas ogarnia podczas oglądania występów swoich dzieci, bez względu na ich wiek - pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda, każda matka się cieszy z sukcesów dzieci,tych mniejszych i większych....ale ja sie ciesze równiez z Twojej wizyty, dziekuje bardzo Wando,za chwilkę zajrzę do Ciebie,zeby blizej Cie poznać.:-)

      Usuń
    2. Ach, to Ty tak pieknie malujesz, Twoje obrazy sa przepiekne,z przyjemnością przejrzalam Twojego bloga, gratuluje talentu malarskiego jestem zauroczona!!

      Usuń
  8. Gratuluję Dzieci...
    Elza jest prześliczna.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuję bardzo Basiu, kazda z nas matek jest szczęśliwa, gdy dzieci robia to co lubią i spełniają swoje marzenia,Piotr lubi muzykę powazną ale w piosenkach patriotycznych wypadł całkiem niezle:-)

      Usuń
  9. Następny królik do kolekcji:) Piękne:)

    OdpowiedzUsuń
  10. mufinka, hm ja mam z kapeluszem jakieś zwidy
    a królik- na czasie , a i kolor odpowiedni

    OdpowiedzUsuń
  11. Pepa jest świetna a jajo-mufinka wygląda bardzo ciekawie :)
    pozdrawiam...

    OdpowiedzUsuń
  12. piękne podusie masz na kanapie... i choć ta najnowsza faktycznie nie do końca wyglada jak jajko , to świetnie wyglada na tle innych podusi.No i gratuluję dumnej mamie takiego syna ....a psinka cudna-Elza.

    OdpowiedzUsuń
  13. Jak twórczo :) a zając piękny ma kolorek

    OdpowiedzUsuń
  14. piękna inicjatywa...
    no cała rodzina ma ADHD! :-)

    OdpowiedzUsuń