Cześć, dziewczęta,
nie mam dużo czasu ale nie mogę się doczekać, żeby pokazać Wam moje dzieło.Myślałam,ze nie wyrobię czasowo, ale jest. Moja kołyska na chrzest Aleksandra [wg. kursu A.Krucko)
![]() |
| Kupiłam pozytywkę z Aniołem Stróżem-jest piękna ma zawieszkę,można powiesić nad łóżeczkiem |
Biorę się za robotę, do następnego razu, Jola

















śliczność :)!
OdpowiedzUsuń-:)
UsuńPrzepiękna, widzę ze pomysły nie tylko mnie dopadają :)
OdpowiedzUsuńŚciskam ,Marta
Mam tak,że jak cos zobaczę to od razu chce zrobic ale nie nadążę za Wami wszystkimi
UsuńJplu droga ty mnie po prostu zadziwiasz masz ukryty talent a ta kołyska jest bezbłedna niesamowita wręcz siostro bliźniczko wirtualna buziaki ślę wielkie Marii
OdpowiedzUsuńMarii, Ty zawsze na podglądzie, prześlę Ci meilem co zrobiłam dla Ewy....ciągle poprawiam i nie jestem zadowolona, ciekawe co Ty powiesz,duża bużka,''Siostrzyco"
UsuńJest po prostu piękna. Podziwiam.
OdpowiedzUsuńDzięki, ja nie mogę się napatrzeć na Twoje lalki
UsuńNiebiańsko piękna kołyseczka. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńNie zawsze jestem zadowolona z tego co zrobię, anioła np. muszę poprawić. Z tej kołyski jestem zadowolona i to bardzo.ciekawe co powie....mama Aleksandra bo jemu to chyba wszystko jedno.
UsuńUczeń przerósł mistrza :D
OdpowiedzUsuńAh i mam zastrzeżenia do początku posta "dziewczęta" :0 :(
OdpowiedzUsuńNo proszę, mój blogowy "Serwisant" się ujawnił,jak miło powitać rodzynka na blogu !
UsuńOd następnego posta będzie : cześć dziewczęta i chłopcy !!!!!!!
Dzięki,że się Wam podoba,powiem szczerze, ze zawsze mam jakieś "ale " do swoich prac ale nie tym razem,pozdrowienia dla wszystkich dziewcząt i chłopców!!
OdpowiedzUsuńAcha, drogie dziewczęta, to właśnie dzięki Krzyśkowi jestem z Wami,Dzięki Krzysiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńJak już nawet Mąż pochwalił to mogę być zadowolona
OdpowiedzUsuńJet śliczniutka siostro skąd ty tyle talentu ukrytego masz buziaczki ślę Marii
OdpowiedzUsuńbardzo pomysłowa:)
OdpowiedzUsuńPomysł to akurat nie mój,zrobiłam ja wg. kursu Ani krucko,ale cieszę się,że się podoba
UsuńNie mogłam przez dwa dni wpisać komentarza u Ciebie ;-(( Kołyska sliczniutka...tyle drobiazgowych elementów- podziwiam ;-) Buziaki ślę !!!
OdpowiedzUsuńDziękuję i pozdrawiam sedecznie
UsuńWitam. Troszkę u Ciebie posiedziałam. Twoje poduszki są świetne;)
OdpowiedzUsuńKołyska jest cudna,fantastyczny pomysł!;)
Cieszę się bardzo,że do mnie trafiłaś,pozdrowienia.
UsuńJolu to mistrzostwo świata! Pięknie wyszła:-)
OdpowiedzUsuńPiękna kołyska :)
OdpowiedzUsuńwitam ...
OdpowiedzUsuńa to dopiero cuda...wow aż padłam na kolana przed Tobą z wrażenia ...
mistrozstwo ...zabieram link do Twojego bloga na moją listę blogów bym mogła na bieżąco śledzić Twoje prace ...
poduszeczka z aniołkiem the best ..
pozdrawiam ciepło
PRZEŚLICZNA!!
OdpowiedzUsuńsuper wyszła :) dopracowana w każdym szczególe :) właśnie takiej tasiemki na brzegi mi brakuje
OdpowiedzUsuńu mnie w pasmanterii rózne kolory,fajnie,ze zajrzalaś
Usuńa u mnie ubogo w pasmanterii, dlatego zamawiam zazwyczaj przez internet :)
UsuńPS. Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)
Serdecznie dziekuję....
Usuń