'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 8 listopada 2013

KOŁYSKA

Cześć, dziewczęta,
nie mam dużo czasu ale nie mogę się doczekać, żeby pokazać Wam moje dzieło.Myślałam,ze nie wyrobię czasowo, ale jest. Moja kołyska na chrzest Aleksandra    [wg. kursu A.Krucko)

Kupiłam pozytywkę z Aniołem Stróżem-jest piękna ma zawieszkę,można powiesić nad łóżeczkiem

Biorę się za robotę, do następnego razu, Jola

31 komentarzy:

  1. Przepiękna, widzę ze pomysły nie tylko mnie dopadają :)
    Ściskam ,Marta

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam tak,że jak cos zobaczę to od razu chce zrobic ale nie nadążę za Wami wszystkimi

      Usuń
  2. Jplu droga ty mnie po prostu zadziwiasz masz ukryty talent a ta kołyska jest bezbłedna niesamowita wręcz siostro bliźniczko wirtualna buziaki ślę wielkie Marii

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Marii, Ty zawsze na podglądzie, prześlę Ci meilem co zrobiłam dla Ewy....ciągle poprawiam i nie jestem zadowolona, ciekawe co Ty powiesz,duża bużka,''Siostrzyco"

      Usuń
  3. Jest po prostu piękna. Podziwiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki, ja nie mogę się napatrzeć na Twoje lalki

      Usuń
  4. Niebiańsko piękna kołyseczka. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie zawsze jestem zadowolona z tego co zrobię, anioła np. muszę poprawić. Z tej kołyski jestem zadowolona i to bardzo.ciekawe co powie....mama Aleksandra bo jemu to chyba wszystko jedno.

      Usuń
  5. Ah i mam zastrzeżenia do początku posta "dziewczęta" :0 :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No proszę, mój blogowy "Serwisant" się ujawnił,jak miło powitać rodzynka na blogu !
      Od następnego posta będzie : cześć dziewczęta i chłopcy !!!!!!!

      Usuń
  6. Dzięki,że się Wam podoba,powiem szczerze, ze zawsze mam jakieś "ale " do swoich prac ale nie tym razem,pozdrowienia dla wszystkich dziewcząt i chłopców!!

    OdpowiedzUsuń
  7. Acha, drogie dziewczęta, to właśnie dzięki Krzyśkowi jestem z Wami,Dzięki Krzysiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  8. Jak już nawet Mąż pochwalił to mogę być zadowolona

    OdpowiedzUsuń
  9. Jet śliczniutka siostro skąd ty tyle talentu ukrytego masz buziaczki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  10. Odpowiedzi
    1. Pomysł to akurat nie mój,zrobiłam ja wg. kursu Ani krucko,ale cieszę się,że się podoba

      Usuń
  11. Nie mogłam przez dwa dni wpisać komentarza u Ciebie ;-(( Kołyska sliczniutka...tyle drobiazgowych elementów- podziwiam ;-) Buziaki ślę !!!

    OdpowiedzUsuń
  12. Witam. Troszkę u Ciebie posiedziałam. Twoje poduszki są świetne;)
    Kołyska jest cudna,fantastyczny pomysł!;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się bardzo,że do mnie trafiłaś,pozdrowienia.

      Usuń
  13. Jolu to mistrzostwo świata! Pięknie wyszła:-)

    OdpowiedzUsuń
  14. witam ...
    a to dopiero cuda...wow aż padłam na kolana przed Tobą z wrażenia ...
    mistrozstwo ...zabieram link do Twojego bloga na moją listę blogów bym mogła na bieżąco śledzić Twoje prace ...
    poduszeczka z aniołkiem the best ..
    pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  15. super wyszła :) dopracowana w każdym szczególe :) właśnie takiej tasiemki na brzegi mi brakuje

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. u mnie w pasmanterii rózne kolory,fajnie,ze zajrzalaś

      Usuń
    2. a u mnie ubogo w pasmanterii, dlatego zamawiam zazwyczaj przez internet :)
      PS. Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)

      Usuń
    3. Serdecznie dziekuję....

      Usuń