Witam wszystkich odwiedzających,
zrobiłam sobie pudełko na herbatę tzn pudełko było gotowe ja je tylko pomalowałam i ozdobiłam transferem i spękaniami......
 |
| ani to moj pies ani moje zdjecie(internet) ale takie ładne, że postanowiłam Wam pokazać |
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!
O, jakie fajne pudełko na herbatę!
OdpowiedzUsuńCudne pudełko:) Przepięknie wygląda:)
OdpowiedzUsuńPiękne pudełeczko, herbata z niego na pewno smakuje lepiej:-) A ten piesek jest niesamowity:-) NO i moje morze...znowu się rozczuliłam;-)
OdpowiedzUsuńPies bliźniaczo podobny do mojego,morze mam na co dzień...właściwie mogłam skłamać,ze to mój Aluś podziwia zachód słońca,hi,hi,hi
Usuńwow ,cuda nad cudami :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
Piękna praca!:)
OdpowiedzUsuńPewnie aż miło teraz parzyć herbatę :) Cudna!
OdpowiedzUsuńPudełeczka super, a pies totalnie zauroczony zachodem,pozdrawiam
OdpowiedzUsuńMam to zdjecie w pracy jako tapetę na komputerze...
UsuńPudełko śliczne i to drugie też :)
OdpowiedzUsuńBardzo podobają mi się takie pudełka na herbatę. Muszę się w jakieś zaopatrzyć :) Gdzie można takie dostać?
OdpowiedzUsuńPudełko kupiłam w jakims sklepie internetowym z art. do decu ale nie moge sobie przypomniec w jakim,dam znać jak by co...
UsuńSiostro moja droga ja jakbym bliżej ciebie mieszkała już byś tych cudeniek nie miała śliczne są te rzeczy które pokazujesz buziaki - mam mały poślizg czasowy więc przesyłka do ciebie wychodzi w sobotę pa buziaczki kochana ślę dla ciebie siostra Marii
OdpowiedzUsuńJak bysmy blisko mieszkały to codziennie bym do Ciebie na Kawę wpadała,hi,hi,hi
UsuńNo tak pudełeczko cudne. Zaczynają mi się coraz bardziej podobać transfery. Coś muszę podziałać. ;)
OdpowiedzUsuńŚliczne te pudełeczka. Bardzo mi się podobają transfery, ale nie mam odwagi próbować. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPiękna praca! Ślicznie się prezentuje;)
OdpowiedzUsuńWiem że piękne.
OdpowiedzUsuńPiękna herbaciarka! Zdjęcie rozmarzonego psa cudo:)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
Dzięki dziewczęta......ciagle robie jakis nowy gadzet do kuchni, przyjdzie czas to pokazę wszystko razem, pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńNa pewno ja czy Ty,
OdpowiedzUsuńwypijesz herbaty?
W takim towarzystwie,
Usuńnawet wody czystej!!
Przyjemna praca :) Lubię patrzeć na rzeczy ozdobione tą techniką. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe odwiedziny. :)
OdpowiedzUsuń