'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

wtorek, 19 listopada 2013

PUDEŁKO NA HERBATĘ

Witam wszystkich odwiedzających,
zrobiłam sobie pudełko na herbatę tzn pudełko było gotowe ja je tylko pomalowałam i ozdobiłam transferem i spękaniami......


ani to moj pies ani moje zdjecie(internet) ale takie ładne, że postanowiłam Wam pokazać
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!

23 komentarze:

  1. O, jakie fajne pudełko na herbatę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne pudełko:) Przepięknie wygląda:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne pudełeczko, herbata z niego na pewno smakuje lepiej:-) A ten piesek jest niesamowity:-) NO i moje morze...znowu się rozczuliłam;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pies bliźniaczo podobny do mojego,morze mam na co dzień...właściwie mogłam skłamać,ze to mój Aluś podziwia zachód słońca,hi,hi,hi

      Usuń
  4. wow ,cuda nad cudami :)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. Pewnie aż miło teraz parzyć herbatę :) Cudna!

    OdpowiedzUsuń
  6. Pudełeczka super, a pies totalnie zauroczony zachodem,pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam to zdjecie w pracy jako tapetę na komputerze...

      Usuń
  7. Pudełko śliczne i to drugie też :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo podobają mi się takie pudełka na herbatę. Muszę się w jakieś zaopatrzyć :) Gdzie można takie dostać?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pudełko kupiłam w jakims sklepie internetowym z art. do decu ale nie moge sobie przypomniec w jakim,dam znać jak by co...

      Usuń
  9. Siostro moja droga ja jakbym bliżej ciebie mieszkała już byś tych cudeniek nie miała śliczne są te rzeczy które pokazujesz buziaki - mam mały poślizg czasowy więc przesyłka do ciebie wychodzi w sobotę pa buziaczki kochana ślę dla ciebie siostra Marii

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak bysmy blisko mieszkały to codziennie bym do Ciebie na Kawę wpadała,hi,hi,hi

      Usuń
  10. No tak pudełeczko cudne. Zaczynają mi się coraz bardziej podobać transfery. Coś muszę podziałać. ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Śliczne te pudełeczka. Bardzo mi się podobają transfery, ale nie mam odwagi próbować. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  12. Piękna praca! Ślicznie się prezentuje;)

    OdpowiedzUsuń
  13. Piękna herbaciarka! Zdjęcie rozmarzonego psa cudo:)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  14. Dzięki dziewczęta......ciagle robie jakis nowy gadzet do kuchni, przyjdzie czas to pokazę wszystko razem, pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  15. Na pewno ja czy Ty,
    wypijesz herbaty?

    OdpowiedzUsuń
  16. Przyjemna praca :) Lubię patrzeć na rzeczy ozdobione tą techniką. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe odwiedziny. :)

    OdpowiedzUsuń