'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

poniedziałek, 9 grudnia 2013

BRANSOLETKA ......

 Witam  !!!!!!!!!!!!      
Dostałam od Oli piękna bransoletkę za poszeweczkę świąteczną. Ola robi dużo ciekawych rzeczy, podglądam ostatnio na facebooku,ponieważ Ona niestety nie ma bloga.Szkoda  bo naprawdę uzdolniona dziewczyna.

Jestem bardzo zadowolona ,ponieważ jak każda kobieta lubię wszelkiego rodzaju błyskotki.

Nie mogę się opanować i jako,że zmieniły mi się na dzisiaj plany i miałam wolne popołudnie, uszyłam poszeweczkę ze zrobionego wczoraj malunku i jeszcze jedna...bo wciągnęło mnie malowanie na tkaninie.Nie jest to może idealnie zrobione ale jak już pisałam trafiły mi się felerne farby. Ale co tam, poszeweczki są.
Niedługo nie będzie miejsca na kanapie,więc chyba zakończę poduszkową produkcje na razie......ale jakbym znowu miała kaprys uszyć jakąś a na pewno tak będzie zamówiłam sobie wkłady czyli poduszki bo  mi jaśków zabraknie.Zdjęcia nieciekawe, ale myślę ,że to nie tylko mój problem  tej porze roku,poza tym robione telefonem

Pozdrawiam, dziękuję,ze zaglądacie bo komu ja bym się chwaliła moimi robótkami...dziękuję Wam bardzo serdecznie,Yolanda
Do usłyszenia wkrótce!!!!

15 komentarzy:

  1. Piękne podusie Joluś:-) A bransoletka faktycznie urocza:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne, zaraz idę spać,
    więc sobie pośnię
    o tych podusiach.
    Gratuluję prezentu,
    pozdrawiam,
    LW

    OdpowiedzUsuń
  3. piekną bransoletkę dostałaś ...
    ale Twoje podusie the best:)
    dobrej nocy Jolu :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Elegancka bransoletka. Podusie prezentują się cudowne i jeszcze ta koroneczka..Śliczne!
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  5. Śliczna bransoletka! A Twoje poduchy jak zawsze są świetne!

    OdpowiedzUsuń
  6. Właśnie dostałam meila ze sklepu -------------przysla mi nowe opakowania kolorów,które dostałam zgalaretowaciałe !?

    OdpowiedzUsuń
  7. Bransoletka ładna, a kolorowe podusie urocze. Jolu, napisz mi jakie mają być kolory kosmetyczki, bo mi znikł mail i nie pamiętam co napisałaś. Jednokolorowa czy misz masz? i kolor podstawowy. Sorki, ze jestem gapa. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. Bransoletka śliczna :) A z zdjęciami mam podobnie, ciężko teraz pstryknąć coś dobrego ;D!

    OdpowiedzUsuń
  9. Ależ śliczności u Ciebie! bransoletka cuuuudna i podusie jak zwykle zachwycające:)
    Pozdrawiam ciepło:)

    OdpowiedzUsuń
  10. śliczna ! a podusie fajnie wyszły mój faworyt Mikołaj :))

    OdpowiedzUsuń
  11. No Ksawery mi narozrabiał siostra piękną bransoletke masz a podusie to ja się zakochałam buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  12. W tych poduszkach sie zakochalam. Pozdrawiam Cie cieplutko i zapraszam serdecznie na swiateczne candy http://peacock111.blogspot.co.uk/2013/11/zimowe-candy.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Oj dopiero Jolu zobaczyłam, że moja skromna bransoletkę tu umieściłaś :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest bardzo ładna, nie jest skromna lecz elegancka i piekna, dzięki

      Usuń