Witam !!!!!!!!!!!!
Dostałam od Oli piękna bransoletkę za poszeweczkę świąteczną. Ola robi dużo ciekawych rzeczy, podglądam ostatnio na facebooku,ponieważ Ona niestety nie ma bloga.Szkoda bo naprawdę uzdolniona dziewczyna.
Jestem bardzo zadowolona ,ponieważ jak każda kobieta lubię wszelkiego rodzaju błyskotki.
Nie mogę się opanować i jako,że zmieniły mi się na dzisiaj plany i miałam wolne popołudnie, uszyłam poszeweczkę ze zrobionego wczoraj malunku i jeszcze jedna...bo wciągnęło mnie malowanie na tkaninie.Nie jest to może idealnie zrobione ale jak już pisałam trafiły mi się felerne farby. Ale co tam, poszeweczki są.
Niedługo nie będzie miejsca na kanapie,więc chyba zakończę poduszkową produkcje na razie......ale jakbym znowu miała kaprys uszyć jakąś a na pewno tak będzie zamówiłam sobie wkłady czyli poduszki bo mi jaśków zabraknie.Zdjęcia nieciekawe, ale myślę ,że to nie tylko mój problem tej porze roku,poza tym robione telefonem
Pozdrawiam, dziękuję,ze zaglądacie bo komu ja bym się chwaliła moimi robótkami...dziękuję Wam bardzo serdecznie,Yolanda
Do usłyszenia wkrótce!!!!
Dostałam od Oli piękna bransoletkę za poszeweczkę świąteczną. Ola robi dużo ciekawych rzeczy, podglądam ostatnio na facebooku,ponieważ Ona niestety nie ma bloga.Szkoda bo naprawdę uzdolniona dziewczyna.
Jestem bardzo zadowolona ,ponieważ jak każda kobieta lubię wszelkiego rodzaju błyskotki.
Nie mogę się opanować i jako,że zmieniły mi się na dzisiaj plany i miałam wolne popołudnie, uszyłam poszeweczkę ze zrobionego wczoraj malunku i jeszcze jedna...bo wciągnęło mnie malowanie na tkaninie.Nie jest to może idealnie zrobione ale jak już pisałam trafiły mi się felerne farby. Ale co tam, poszeweczki są.
Pozdrawiam, dziękuję,ze zaglądacie bo komu ja bym się chwaliła moimi robótkami...dziękuję Wam bardzo serdecznie,Yolanda
Do usłyszenia wkrótce!!!!





Piękne podusie Joluś:-) A bransoletka faktycznie urocza:-)
OdpowiedzUsuńPiękne, zaraz idę spać,
OdpowiedzUsuńwięc sobie pośnię
o tych podusiach.
Gratuluję prezentu,
pozdrawiam,
LW
piekną bransoletkę dostałaś ...
OdpowiedzUsuńale Twoje podusie the best:)
dobrej nocy Jolu :)
Elegancka bransoletka. Podusie prezentują się cudowne i jeszcze ta koroneczka..Śliczne!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Śliczna bransoletka! A Twoje poduchy jak zawsze są świetne!
OdpowiedzUsuńWłaśnie dostałam meila ze sklepu -------------przysla mi nowe opakowania kolorów,które dostałam zgalaretowaciałe !?
OdpowiedzUsuńBransoletka ładna, a kolorowe podusie urocze. Jolu, napisz mi jakie mają być kolory kosmetyczki, bo mi znikł mail i nie pamiętam co napisałaś. Jednokolorowa czy misz masz? i kolor podstawowy. Sorki, ze jestem gapa. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńBransoletka śliczna :) A z zdjęciami mam podobnie, ciężko teraz pstryknąć coś dobrego ;D!
OdpowiedzUsuńBajeczne podusie.
OdpowiedzUsuńAleż śliczności u Ciebie! bransoletka cuuuudna i podusie jak zwykle zachwycające:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło:)
śliczna ! a podusie fajnie wyszły mój faworyt Mikołaj :))
OdpowiedzUsuńNo Ksawery mi narozrabiał siostra piękną bransoletke masz a podusie to ja się zakochałam buziaki ślę Marii
OdpowiedzUsuńW tych poduszkach sie zakochalam. Pozdrawiam Cie cieplutko i zapraszam serdecznie na swiateczne candy http://peacock111.blogspot.co.uk/2013/11/zimowe-candy.html
OdpowiedzUsuńOj dopiero Jolu zobaczyłam, że moja skromna bransoletkę tu umieściłaś :)
OdpowiedzUsuńJest bardzo ładna, nie jest skromna lecz elegancka i piekna, dzięki
Usuń