'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

wtorek, 3 grudnia 2013

PODUSZKA DLA "KOCIARY"

Witam!!!!!!!!!!!!
Dziękuję wszystkim ,że zaglądacie na mój blog,bardzo dziękuję wszystkim komentującym....wiem, ze zamęczam tymi poduszkami...ale jeszcze jedna. Tym razem dla Barbary,właścicielki czterech kotów.

Na zakończenie  fotki mojej Dośki,bo patrzyła na mnie z wyrzutem, ze się nią nie chwalę.

Pozdrawiam serdecznie,  Yolanda.

20 komentarzy:

  1. Śliczna podusia. Motyw fantastyczny dla Kociary. A Twój przecudny. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Poduchę uszyłam na '' cito".Moja przyjaciółka Ala prosiła o nią kilka dni temu a ja.....zapomniałam.rzuciłam wszystko,zeby się wywiazac. Ala niby zadowolona, ciekawe co na to powie Barbara, dla której ma być prezentem.

      Usuń
  2. Joluś prześliczna podusia :)
    uściski wieczorne ślę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jaka milusińska ta Twoja Dosia:-) Taka kicia do kochania. Poduchy jak zawsze pierwsza klasa:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dośka jest kochanym kotem, potrafi być milutka ale...pazur tez umie pokazać,pozdrawiam

      Usuń
  4. Kocia poducha super :) Sama kicia jeszcze bardziej :)!

    OdpowiedzUsuń
  5. sliczna poducha , a kotka masz slicznego :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kocie ślady...nie za bardzo...sama narysowałam i potem zrobiłam ksero,nie miałam grafiki...

      Usuń
  6. Kociaki śliczne i ten żywy i poduszka buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  7. A co to dziś z rana humorek nie dopisuje, czy brak czasu, taki suchy wpis...nie podobne do Ciebie? Ale i tak sie cieszę, buziaki,pa

    OdpowiedzUsuń
  8. Jaka słodka podusia.pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  9. Poducha skradła me serducho. Twoja kicia jest słodka!

    OdpowiedzUsuń
  10. Cudowny blog:) Podusia piękna, a temat bliski mojemu sercu:) Pozdrawiam ciepło:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dosieczka piękna jak modelka, podobna do mojej dawnej Kici:)

      Usuń
  11. Idealna dla kociary....Pa.....

    OdpowiedzUsuń
  12. nie jestem kociarą ale podusia CUUUUUUUUUUUDOO!!!!

    OdpowiedzUsuń