Witam!!!!!!!!!!!!
Dziękuję wszystkim ,że zaglądacie na mój blog,bardzo dziękuję wszystkim komentującym....wiem, ze zamęczam tymi poduszkami...ale jeszcze jedna. Tym razem dla Barbary,właścicielki czterech kotów.
Na zakończenie fotki mojej Dośki,bo patrzyła na mnie z wyrzutem, ze się nią nie chwalę.
Pozdrawiam serdecznie, Yolanda.
Dziękuję wszystkim ,że zaglądacie na mój blog,bardzo dziękuję wszystkim komentującym....wiem, ze zamęczam tymi poduszkami...ale jeszcze jedna. Tym razem dla Barbary,właścicielki czterech kotów.
Pozdrawiam serdecznie, Yolanda.





Śliczna podusia. Motyw fantastyczny dla Kociary. A Twój przecudny. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńPoduchę uszyłam na '' cito".Moja przyjaciółka Ala prosiła o nią kilka dni temu a ja.....zapomniałam.rzuciłam wszystko,zeby się wywiazac. Ala niby zadowolona, ciekawe co na to powie Barbara, dla której ma być prezentem.
UsuńJoluś prześliczna podusia :)
OdpowiedzUsuńuściski wieczorne ślę :)
Dziekuję bardzo
UsuńJaka milusińska ta Twoja Dosia:-) Taka kicia do kochania. Poduchy jak zawsze pierwsza klasa:-)
OdpowiedzUsuńDośka jest kochanym kotem, potrafi być milutka ale...pazur tez umie pokazać,pozdrawiam
UsuńKocia poducha super :) Sama kicia jeszcze bardziej :)!
OdpowiedzUsuńDzięki :-)
Usuńsliczna poducha , a kotka masz slicznego :)
OdpowiedzUsuńKocie ślady...nie za bardzo...sama narysowałam i potem zrobiłam ksero,nie miałam grafiki...
UsuńMoje klimaty ;-)
OdpowiedzUsuń;-)
UsuńKociaki śliczne i ten żywy i poduszka buziaki ślę Marii
OdpowiedzUsuńA co to dziś z rana humorek nie dopisuje, czy brak czasu, taki suchy wpis...nie podobne do Ciebie? Ale i tak sie cieszę, buziaki,pa
OdpowiedzUsuńJaka słodka podusia.pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńPoducha skradła me serducho. Twoja kicia jest słodka!
OdpowiedzUsuńCudowny blog:) Podusia piękna, a temat bliski mojemu sercu:) Pozdrawiam ciepło:)
OdpowiedzUsuńDosieczka piękna jak modelka, podobna do mojej dawnej Kici:)
UsuńIdealna dla kociary....Pa.....
OdpowiedzUsuńnie jestem kociarą ale podusia CUUUUUUUUUUUDOO!!!!
OdpowiedzUsuń