Witam !!!!! Nazbierało mi się zamówień na poduszki,uszyłam cztery,
Dwie poduszki są uszyte z szarego,bielonego płótna.Nie jstem zbyt zadowolona z transferu na nim,albo ksero miałam nieudane albo materiał kiepsko przyjął nadruk.Ale jest jak jest.Zdjecia trochę masakryczne...ale nic nie mogę na to poradzić. Jest jeszcze jedna poduszka ale nie wiem czy moge pokazac ,zobaczycie inny razem.Jeszcze mam do uszycia trzy, więc zmykam do roboty. Chyba te szare zostawię sobie a dla koleżanek uszyję inne....bo te takie niezbyt udane.
Pozdrawiam, Yolanda
Przed chwilą dostałam pozwolenie na wklejenie zdjęcia jeszcze jednej poduszki.....
Czy będzie się podobać???
Do zobaczenia wkrótce, pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!












Wszystkie są bardzo ładne. Już nie mogę się doczekać tej ostatniej. Pokażesz? Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńjuż doklejam...
UsuńMoim zdaniem ładnie wyszły. Ta z bałwankiem jest cudowna i ta koroneczka po boku:-)
OdpowiedzUsuńDzięki ale nie jestem zadowolona z transferu na lnie, może to wina grafiki....
UsuńJolu, cudo!!! Nie spodziewałam się napisu. Wielkie dzięki.
OdpowiedzUsuńZdjęcie wyszło szare, poduszka jest bialutka z białą koroneczką, tył na zakładkę.
UsuńO proszę bardzo znalazła się ta co życia towarzyskiego nie prowadzi ja cię tam dokładnie obserwuję gdzie ty tym kosmicznym różowym latasz - hihihi - patrzcie jaką mam siostrę - rece niespokojne - no proszę apo klawiaturze to za niedługo za ocean poleci - chachacha - dobra dośc żartów mi się podobają wszystkie a sama bym zgarnęła tę z dzieciakami i bałwankiem - no i widzisz u ciebie kochana nie można być również poważną - śliczne wszystkie - a co ty tam kombinujesz że się zastanawiasz i nie wiesz czy możesz pokazać - pokazuj i już bo mnie teraz ciekawość zjada papappa buziaczki Marii
OdpowiedzUsuńMarii ta ostatnia poduszka jest tą czwartą, dokleiłam ja pózniej, zrobiłam ja na prośbę Azalii....ja dzis jestem bardzo poważna....hi,hi
Usuńach Jolu wszystkie sa przepiękne ...
OdpowiedzUsuńzazdroszczę talentu :(((
pozdrawiam ciepło ...
na pewno będą się podobać :)
Dzięki, Basiu To żaden talent.....lubie szyć poduszki...
UsuńW moim odczucie to trzeba mieć talent do takich cudów :) Nie każdy tak potrafi, a wyszły naprawdę pięknie.
UsuńPiękne poduszeczki, szczególnie ta z bałwankiem - jest urocza :) Pozdrawiam ciepło!!
OdpowiedzUsuńJaki wysyp poduszek:) Śliczne !
OdpowiedzUsuńŚliczności :)
OdpowiedzUsuńNiezwykle oryginalne przez swój odmienny wygląd, super pomysł, pozdarwiam
OdpowiedzUsuńfajne podusie :)
OdpowiedzUsuńUwielbiam poduszki ozdobione koronkami :). Są prześliczne, a ta ostatnia wyjątkowo urocza :).
OdpowiedzUsuńŚliczne poduszki! ta z bałwankiem najbardziej mi się podoba:)
OdpowiedzUsuńZ bałwankiem przecudna! Tak myślę, że materiał pewno się zbuntował. Może wystarczyłoby powtórzyć operację jeszcze raz, wtedy transfer byłby bardziej nasycony. Tylko wtedy precyzja ponad wszystko!
OdpowiedzUsuńChciałbym powiedzieć
OdpowiedzUsuńale się zżymam,
jak tu nie patrzyć,
a tylko "kimać"
LW