'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

wtorek, 28 października 2014

ANIOŁ Z CZESANKI FILCOWEJ

Witajcie,
dzisiaj byłam na warsztatach rękodzielniczych w Domu Kultury.Uczyłyśmy się  robić anioły z czesanki filcowej. Po raz pierwszy zetknęłam się z czesanką w ogóle i z filcowaniem .Podziwiałam na Waszych blogach prace robione metodą filcowania i powiem szczerze,że bardzo chciałam się tego nauczyć. Jestem bardzo zadowolona z miłych chwil spędzonych z pasjonatkami robótek...koniecznie muszę tam chodzić częściej.

Oto moja pierwsza praca z czesanki filcowej:




Znikam ,bo jest 22-ga  a ja jeszcze mam robotę w domu...do usłyszenia, pozdrawiam Yolanda

22 komentarze:

  1. Wygląda jak dobry duszek :-)
    Uściski :-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. ..spodobała mi sie ta robota, właśnie zamówiłam sobie taka czesankę w różnych kolorach..:-)))))))))))

      Usuń
  3. Odpowiedzi
    1. ...spróbuj, na pewno potrafisz,zdolna jesteś:-)))))))

      Usuń
  4. Niebiański anioł- podoba mi się bardzo... co do mojego candy; możesz już zdjąć te banerki i wpaść do mnie po kolejnego, na Mikołajkowe rozdanie... Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj, dziekuje Jadziu, ostatnio nie jestem zbyt systematyczna w blogowaniu....:-))))

      Usuń
  5. Bardzo fajne nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. cóż...człowiek całe zycie się uczy i głupi umiera,ja uczę się znacznie dłużej niż Ty ale jeszcze wiele przede mną:-)))))))))))

      Usuń
  6. Piękny anioł. Fajne są takie warsztaty. Można nauczyć się czegoś nowego-pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Warsztaty są bardzo fajne ale niestety nie zawsze mam na nie czas :-))))))))))))))))

      Usuń
  7. Piękny, szkoda że u mnie nie ma takich warsztatów chętnie bym się zapisała i również spróbowała swoich sił :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam serdecznie, są filmiki w internecie, które zastępują takie warsztaty, polecam:-))))))))))))

      Usuń
  8. Przepiękny, taki ulotny...
    A filcowanie też mnie kusi:-)))))

    OdpowiedzUsuń
  9. cudowny aniołek - śliczny sister - buziaki śle Marii

    OdpowiedzUsuń
  10. Wspaniale Ci wyszedł ten anioł! Jest taki zwiewny i eteryczny... Piękne rzeczy można wykonać z filcu, a ja wciąż nie umiem się jakoś zebrać w sobie i spróbować :)

    OdpowiedzUsuń