Witajcie,
dzisiaj byłam na warsztatach rękodzielniczych w Domu Kultury.Uczyłyśmy się robić anioły z czesanki filcowej. Po raz pierwszy zetknęłam się z czesanką w ogóle i z filcowaniem .Podziwiałam na Waszych blogach prace robione metodą filcowania i powiem szczerze,że bardzo chciałam się tego nauczyć. Jestem bardzo zadowolona z miłych chwil spędzonych z pasjonatkami robótek...koniecznie muszę tam chodzić częściej.
Oto moja pierwsza praca z czesanki filcowej:
Znikam ,bo jest 22-ga a ja jeszcze mam robotę w domu...do usłyszenia, pozdrawiam Yolanda
dzisiaj byłam na warsztatach rękodzielniczych w Domu Kultury.Uczyłyśmy się robić anioły z czesanki filcowej. Po raz pierwszy zetknęłam się z czesanką w ogóle i z filcowaniem .Podziwiałam na Waszych blogach prace robione metodą filcowania i powiem szczerze,że bardzo chciałam się tego nauczyć. Jestem bardzo zadowolona z miłych chwil spędzonych z pasjonatkami robótek...koniecznie muszę tam chodzić częściej.
Oto moja pierwsza praca z czesanki filcowej:



Wygląda jak dobry duszek :-)
OdpowiedzUsuńUściski :-*
...tez mam takie skojarzenie...:-))))))
UsuńPiękny,
OdpowiedzUsuńale nic nie
"kumam".
Ależ drogi Janie,
Usuńpo cóż Ci kumanie...:-))))
Wyszło super:-)
OdpowiedzUsuń..spodobała mi sie ta robota, właśnie zamówiłam sobie taka czesankę w różnych kolorach..:-)))))))))))
Usuńach ,ach jaki cudowny!!!!!!
OdpowiedzUsuń...spróbuj, na pewno potrafisz,zdolna jesteś:-)))))))
Usuńwyczesana pannica :-DDD
OdpowiedzUsuń....dobre okreslenie Dorotko.....:-))))))
UsuńNiebiański anioł- podoba mi się bardzo... co do mojego candy; możesz już zdjąć te banerki i wpaść do mnie po kolejnego, na Mikołajkowe rozdanie... Pozdrawiam cieplutko
OdpowiedzUsuńOj, dziekuje Jadziu, ostatnio nie jestem zbyt systematyczna w blogowaniu....:-))))
UsuńBardzo fajne nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest:)
OdpowiedzUsuńcóż...człowiek całe zycie się uczy i głupi umiera,ja uczę się znacznie dłużej niż Ty ale jeszcze wiele przede mną:-)))))))))))
UsuńPiękny anioł. Fajne są takie warsztaty. Można nauczyć się czegoś nowego-pozdrawiam
OdpowiedzUsuńWarsztaty są bardzo fajne ale niestety nie zawsze mam na nie czas :-))))))))))))))))
UsuńPiękny, szkoda że u mnie nie ma takich warsztatów chętnie bym się zapisała i również spróbowała swoich sił :)
OdpowiedzUsuńWitam serdecznie, są filmiki w internecie, które zastępują takie warsztaty, polecam:-))))))))))))
UsuńPrzepiękny, taki ulotny...
OdpowiedzUsuńA filcowanie też mnie kusi:-)))))
cudowny aniołek - śliczny sister - buziaki śle Marii
OdpowiedzUsuńWspaniale Ci wyszedł ten anioł! Jest taki zwiewny i eteryczny... Piękne rzeczy można wykonać z filcu, a ja wciąż nie umiem się jakoś zebrać w sobie i spróbować :)
OdpowiedzUsuńNa prawdę śliczny Aniołek!!
OdpowiedzUsuń