'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

niedziela, 19 października 2014

NIEDZIELNY SPACER


WITAJCIE,
zostawiam na razie stan obecny bloga,jeśli nie pozbędę się "ogonów" to ograniczę odwiedzających tylko do Was, blogowiczek.Na razie mam dosyć zamieszania......przestałam o tym myśleć .....i poszłam w ramach relaksu na wspaniały spacer z M. i naszym psem.Na co dzień oboje z Mężem jesteśmy zaganiani, więc niedziela to jedyny dzień w tygodniu, kiedy na spacer z Alusiem możemy iść oboje.Dzień był piękny, ciepły, słoneczny prawie bezwietrzny....


Pozdrawiam Yolanda ( Yolca-art)

14 komentarzy:

  1. oj sama z mężem i córeczką na taki spacer nad morzem lub po góach bym się wybrała :) ale daleko niestety...ale a to dziś byliśmy u znajomych w Busku Zdróju i po tamtejszych okolicach uzdrowiska po spacerowaliśmy- też pięknie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuję Anetko, widzę,że jako jedna z niewielu zmienilaś adres mojego bloga w swoich obserwowanych...chyba nikt tego nie zrobił dlatego nie widzą mojego nowego posta...dziwne i smutne.....:-(

      Usuń
  2. Proszę, w końcu jestem na Twoim blogu
    i mam jego na swojej liście, trochę trwało,
    ale już po Twoich kłopotach!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jolu, widzę Cię na spacerze, więc chyba "Cię mam hi.hi..) Pozdrawiam Ewa

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super....to jestem juz spokojna o Ciebie,pozdrowienia:-)

      Usuń
  4. Odpowiedzi
    1. ....i wyjatkowo dobra widocznośc nad morzem,nie czesto tak jest ,tym bardziej,ze mamy pażdziernik :-)))

      Usuń
    2. może przez tę dziurę ozonową...
      ;-)

      Usuń
  5. Wspaniałe zdjecia! wszystko działa!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  6. Fajnie, że jesteś. Piękne zdjęcia. Kocham morze. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  7. Miałam chwilowy problem z dodaniem nowego adresu bloga do obserwowanych ale już wszystko działa :-)
    Trzymaj się!

    OdpowiedzUsuń