Witajcie,
w związku z tym,ze u mnie nastąpił zastój twórczy i rozpanoszył się wokół leń....nie mam nic do pokazania co sama bym zrobiła. Mam nadzieję,że ten stan kiedyś minie bo ten blog miał być rękodzielniczy....
Na razie pokaże Wam dzieło nie moje ale...czyjeś a ja jestem z niego bardzo zadowolona. Przywiozłam sobie z urlopu taką oto biżuterię....extra,co????
Kocham biżuterię, nie musi być złota,czy diamentowa ,może być nawet plastikowa, ale musi być ...piękna!
Dla mnie własnie taki jest ten komplet....pozdrawiam, Yolanda--chwalipieta :-))))))
w związku z tym,ze u mnie nastąpił zastój twórczy i rozpanoszył się wokół leń....nie mam nic do pokazania co sama bym zrobiła. Mam nadzieję,że ten stan kiedyś minie bo ten blog miał być rękodzielniczy....
Na razie pokaże Wam dzieło nie moje ale...czyjeś a ja jestem z niego bardzo zadowolona. Przywiozłam sobie z urlopu taką oto biżuterię....extra,co????
Kocham biżuterię, nie musi być złota,czy diamentowa ,może być nawet plastikowa, ale musi być ...piękna!
Dla mnie własnie taki jest ten komplet....pozdrawiam, Yolanda--chwalipieta :-))))))




cieszę się Joluś że trafiłam z bransoletką choć zapewne nie jest tak piękna jak ta przywieziona z urlopu:)))))
OdpowiedzUsuńbuziaki slę ogromne:)))
ps.też piję herbatkę po pracy:))))
Bardzo Ci dziękuję, Twoja przesyłka była dla mnie niesamowitą niespodzianka, skąd wiedziałaś o moich urodzinach? Lubisz zaskakiwać ,bardzo dziekuję, Bransoletka od Ciebie jest równie piekna choc inna,buziaki,Basieńko!
Usuńja zawsze wiem to co chcę !!!!!
UsuńNo sisterka ja takich wspaniałości pięknych nie mam ale ci nie zazdroszczę - a kamienie widzę naturalne - no ale my jesteśmy umówione na papieroska fajkową i musimy pogadać- no kochana głowa do góry i trzym mi się i łóżko mi szykuj do spania ale urlop weź jak tam zawitam do ciebie - acha i sernika mi upiecz - no papapapap - buziaki ślęMarii
OdpowiedzUsuńŁoże gotawe ale na sernika nie licz...należę do kobiet,ktore wolą tonę koksu z rzucic do piwnicy niz bawic się garnkami...cóz na papieroska chętnie ale obiecałam sobie,że pozbędę się tego mpaskudnego nalogu...nawet załozyłam się ze szwagrem o beczkę piwa kto pierwszy rzuci....ha,ha, juz raz taki zakład niestety przegrałam ale nie wygra ten co nie próbuje,buziaki Sister!!!!!!!!!!!!
UsuńWitaj !
OdpowiedzUsuńPrzywędrowałam tutaj do Ciebie ścieżką od Marii i myślę że zostanę na dłużej,pięknie tutaj u Ciebie.
Pozdrawiam.
Nawet nie wiesz jaką mi radość sprawiłaś bo juz myślalam,że mój blog w zaniku....niestety mam duże zaleglośći w jego prowadzeniu,witam więc serdecznie i zaglądaj bo szykuje parapetówkę, czyli candy...pozdrawiam i chęttnie zajrzę do Ciebie:-))))))))))))))))))))
UsuńRzeczywiście, piękna biżuteria!
OdpowiedzUsuńUściski :-*
Do biżuterii mam wielką słabośc, uwielbiam wszelkie świecidełka....kupować...nie zawsze noszę, choć staram się bo to takie kobiece.....pozdrawiam ciepło!!!!!
Usuńpiękny jest to fakt!!!
OdpowiedzUsuńchoć nie w moich klimatach ale do jednolitego golfu pięknie będzie pasował !
Tak, juz go raz miałam na sobie do czerwonej gładkiej bluzki, czułam sie piękniejsza....co to z kobiety zrobi bizuteria....czy ja juz do ciebie zajrzałam? Jeśli nie to pędzę .....i witam serdecznie w moich skromnych progach:-)))))))))))
UsuńBardzo ładny upolowałaś naszyjnik. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńCzuję się w nim jak królowa....pozdrowienia Eve..:-))))))))))))
UsuńBardzo ładna biżuteria, chociaż szczerze mówiąc, nie lubię nosić biżuterii.. ale u innych bardzo mi się podoba ;)
OdpowiedzUsuńJa też tak mam,że wiele rzeczy podoba mi się u innych ale nie u mnie,,pozdrowienia Wiesiu:-))))))))
UsuńPiękny komplet! Orientalny, ciekawy wzór, z pewnością przykuwa wzrok :) Super :)
OdpowiedzUsuńMarokańskie dzieło,ich rękodzielnicy to prawdziwi mistrzowie...ale czuję się w nim jak Kleopatra..hi,hi,hi
Usuńi o Kleopatrze tudzież pomyślałam! :-DDD
UsuńJoluś, biżuteria śliczna, służy nam nie tylko do noszenia, ale i do posiadania i cieszenia oczu. Mam wiele takich cudowności, których raczej noe mogę załozyć i to z kilku powodów :-) ale są śliczne, otwieram pudełeczka i cieszę oczy i ptzychodzą wspomnienia, bo ma też biżu rodową, której raczej nie da się już dzisiaj założyć,,,co nie ujmuje jej uroku. Marokański wisior i bransoleta cudna, może nie na co dzień, bo klimatymamy inne, ale jakie wspomnienia!!! ujwielbiam wszelaką biżu....jest piękna a dodatkowo podziwiam ich twórców! uściski M.
OdpowiedzUsuńpiekna biżu... lubię forme i kolorki
OdpowiedzUsuńRzeczywiście cudna biżuteria, bardzo oryginalna. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuń