'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

poniedziałek, 17 listopada 2014

FILCOWANIE CD.

Witam serdecznie wszystkich zagladających.
Czasu nie marnuje...filcuję...


teraz musze leciec z psem na spacer, potem zajrzę do Was,pa

16 komentarzy:

  1. no to kochana cię wzięło na maxa wsiąkniesz w filcowanie zobaczysz - uszatka i etui już chwaliłąm na FB ale tu też nie zaszkodzi powiedzieć ze śliczne prace - może swój talet znalazłąś na stałe - buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  2. Miśkowi już szeptałam ciepłe słowa na fb, a tu jeszcze piękne etui. Jolu chyba Cię wełna i igiełki złapały i niech tak trzymają. Fajnie jest.

    OdpowiedzUsuń
  3. Odpowiedzi
    1. Janie zlituj się...co Ty znowu wyprawiasz na swoim blogu,czuję się "wyproszona"" przez brak mozliwości komentowania:-(

      Usuń
  4. misiak fajny, ale etui... zajefajne! :-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Jaki fajny miś :) Świetne są te Twoje filcowe twory :)
    Tak trzymać! Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo mi się podoba pokrowieć na telefon :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  7. Kochana mnie też filcowanie wciągneło na maxa!!! codzienie, codzienie wieczorem filcuję :):)

    OdpowiedzUsuń
  8. Tego posta też nie widziałam, ale pięknie filcujesz!!!!

    OdpowiedzUsuń
  9. Pięknie filcujesz :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  10. ale cudny miś a etui niesamowite!!! pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  11. Misio cudny, ale etui na telefon jest bombowe! Strasznie mi się podoba, a telefon musi być zachwycony :)

    OdpowiedzUsuń