no to kochana cię wzięło na maxa wsiąkniesz w filcowanie zobaczysz - uszatka i etui już chwaliłąm na FB ale tu też nie zaszkodzi powiedzieć ze śliczne prace - może swój talet znalazłąś na stałe - buziaki ślę Marii
Pieknie filcujesz... z pasją :)
Kurka, ale sliczny misio!
Miśkowi już szeptałam ciepłe słowa na fb, a tu jeszcze piękne etui. Jolu chyba Cię wełna i igiełki złapały i niech tak trzymają. Fajnie jest.
Masz talent do filcowania :-)
Ślicznie Ci to wychodzi :)
Piękne etui!
Janie zlituj się...co Ty znowu wyprawiasz na swoim blogu,czuję się "wyproszona"" przez brak mozliwości komentowania:-(
misiak fajny, ale etui... zajefajne! :-)
Jaki fajny miś :) Świetne są te Twoje filcowe twory :)Tak trzymać! Pozdrawiam serdecznie!
Bardzo mi się podoba pokrowieć na telefon :) Pozdrawiam
Kochana mnie też filcowanie wciągneło na maxa!!! codzienie, codzienie wieczorem filcuję :):)
Tego posta też nie widziałam, ale pięknie filcujesz!!!!
Pięknie filcujesz :) Pozdrawiam
ale cudny miś a etui niesamowite!!! pozdrawiam
Misio cudny, ale etui na telefon jest bombowe! Strasznie mi się podoba, a telefon musi być zachwycony :)
no to kochana cię wzięło na maxa wsiąkniesz w filcowanie zobaczysz - uszatka i etui już chwaliłąm na FB ale tu też nie zaszkodzi powiedzieć ze śliczne prace - może swój talet znalazłąś na stałe - buziaki ślę Marii
OdpowiedzUsuńPieknie filcujesz... z pasją :)
OdpowiedzUsuńKurka, ale sliczny misio!
OdpowiedzUsuńMiśkowi już szeptałam ciepłe słowa na fb, a tu jeszcze piękne etui. Jolu chyba Cię wełna i igiełki złapały i niech tak trzymają. Fajnie jest.
OdpowiedzUsuńMasz talent do filcowania :-)
OdpowiedzUsuńŚlicznie Ci to wychodzi :)
OdpowiedzUsuńPiękne etui!
OdpowiedzUsuńJanie zlituj się...co Ty znowu wyprawiasz na swoim blogu,czuję się "wyproszona"" przez brak mozliwości komentowania:-(
Usuńmisiak fajny, ale etui... zajefajne! :-)
OdpowiedzUsuńJaki fajny miś :) Świetne są te Twoje filcowe twory :)
OdpowiedzUsuńTak trzymać! Pozdrawiam serdecznie!
Bardzo mi się podoba pokrowieć na telefon :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńKochana mnie też filcowanie wciągneło na maxa!!! codzienie, codzienie wieczorem filcuję :):)
OdpowiedzUsuńTego posta też nie widziałam, ale pięknie filcujesz!!!!
OdpowiedzUsuńPięknie filcujesz :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńale cudny miś a etui niesamowite!!! pozdrawiam
OdpowiedzUsuńMisio cudny, ale etui na telefon jest bombowe! Strasznie mi się podoba, a telefon musi być zachwycony :)
OdpowiedzUsuń