Witam serdecznie wszystkich zaglądających, a komentującym dziękuję za miłe słowa.....
Zostałam poproszona o ozdobienie pudełka po butach.Pudełko ma słuzyć jako opakowanie na prezent swiateczny.
Nie jestem mistrzynia w tego typu pracach, ale ozdabianie sprawilo mi duzo przyjemnosci.Zamawiającej sie podoba i to jest najwazniejsze....
Pozdrawiam w niedzielny wieczór, Yolca
Zostałam poproszona o ozdobienie pudełka po butach.Pudełko ma słuzyć jako opakowanie na prezent swiateczny.
Nie jestem mistrzynia w tego typu pracach, ale ozdabianie sprawilo mi duzo przyjemnosci.Zamawiającej sie podoba i to jest najwazniejsze....
Pozdrawiam w niedzielny wieczór, Yolca





Doskonale sobie poradziłaś z tym zadaniem!
OdpowiedzUsuńI będzie prezent pięknie opakowany.
OdpowiedzUsuńWspaniałe pudełko- najważniejsze, że się podoba obdarowanej a Tobie sprawiło radość jego ozdabianie ;) Pozdrawiam i zapraszam do siebie na Mikołajkowe rozdanie ;)
OdpowiedzUsuńMała podpowiedź: w administracja bloga możesz znaleźć opcję zmiany szerokości kolumn bloga. Zapraszam do mnie zobacz jak dostosowałem szerokości kolumn do moich potrzeb!
OdpowiedzUsuńŚliczne!
OdpowiedzUsuńjuż cię chwaliłam na fejsie siostra ale cóż i tu pochwalę bo jest odjazdowo piękne a wiesz? ja robie półeczki z pudeł teraz na moje pirdółki do łażienki - buziaki śle ogromniaste - Marii
OdpowiedzUsuńDałaś nowe, piękne życie temu pudełeczku :) Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńPięknie wyszło:)
OdpowiedzUsuńmam nadzieję, że to nie na skarpety ... ;-P
OdpowiedzUsuńszkoda takiego opakowania na skarpety ;-D
Ale fajnie i to z pudełka po butach:)
OdpowiedzUsuńŚliczne pudełeczka na prezenty.
OdpowiedzUsuńWydaje mi się bardzo pracowite takie pudełko, ale to podkreśla jeszcze range prezentu! :)
OdpowiedzUsuń