'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

niedziela, 30 listopada 2014

PUDEŁKO NA PREZENT

Witam serdecznie wszystkich zaglądających, a komentującym dziękuję za miłe słowa.....

Zostałam poproszona o ozdobienie pudełka po butach.Pudełko ma słuzyć jako opakowanie na prezent swiateczny.















Nie jestem mistrzynia w tego typu pracach, ale ozdabianie sprawilo mi duzo przyjemnosci.Zamawiającej sie podoba i to jest najwazniejsze....

Pozdrawiam w niedzielny wieczór, Yolca

12 komentarzy:

  1. Doskonale sobie poradziłaś z tym zadaniem!

    OdpowiedzUsuń
  2. I będzie prezent pięknie opakowany.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniałe pudełko- najważniejsze, że się podoba obdarowanej a Tobie sprawiło radość jego ozdabianie ;) Pozdrawiam i zapraszam do siebie na Mikołajkowe rozdanie ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Mała podpowiedź: w administracja bloga możesz znaleźć opcję zmiany szerokości kolumn bloga. Zapraszam do mnie zobacz jak dostosowałem szerokości kolumn do moich potrzeb!

    OdpowiedzUsuń
  5. już cię chwaliłam na fejsie siostra ale cóż i tu pochwalę bo jest odjazdowo piękne a wiesz? ja robie półeczki z pudeł teraz na moje pirdółki do łażienki - buziaki śle ogromniaste - Marii

    OdpowiedzUsuń
  6. Dałaś nowe, piękne życie temu pudełeczku :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  7. mam nadzieję, że to nie na skarpety ... ;-P
    szkoda takiego opakowania na skarpety ;-D

    OdpowiedzUsuń
  8. Ale fajnie i to z pudełka po butach:)

    OdpowiedzUsuń
  9. Wydaje mi się bardzo pracowite takie pudełko, ale to podkreśla jeszcze range prezentu! :)

    OdpowiedzUsuń