'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 21 listopada 2014

PODUCHA Z MIKOŁAJEM

Witajcie,
w przerwie w filcowaniu namalowałam farbami do tkanin Mikołaja na granatowej lnianej poszewce....

Jak Wam się podoba?

Myslę,ze będą jeszcze poduszki w tym stylu bo praca z farbami do tkanin bardzo mi sie podoba.
Pozdrawiam wszystkich, Yolanda

17 komentarzy:

  1. Bardzo mi się podoba, super miły Święty:-)
    Muszę Ci Jolu " poprawić" w obserwowanych, bo ikonka Twojego bloga nie zmieniła mi się od miesiąca, a tu tyle nowych wpisów!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak żywy, nawet podobny do mnie,
    tylko nie mam włosów, brody i wąsów,
    a także nie noszę okularów!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ...to faktycznie podobieństwo duże,
      wielki prezent więc od niego wróżę.....

      Usuń
  3. świetna jest!! z farbami do takanin jeszcze nigdy nie pracowałam, ale widze,że warto spróbować bo efekty są świetne

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ..warto spróbować bo zabawa jest świetna :-)))

      Usuń
  4. Bardzo się podoba :) super Ci wyszedł.

    OdpowiedzUsuń
  5. Mikołaj jest ekstra!!! ja używam farb do tkanin na co dzień :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ...to może mi powiesz dlaczego niektóre farby maja taka galaretowata konsystencję? Cięzko się takimi maluje,czy Ty tez masz takie dziwne farby?

      Usuń
  6. Super! Ale jesteś zdolna! Oby tylko Mikołaj się nie sprał! Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma obawy Andrzejku,nie spierze się...pozdrowienia!

      Usuń
  7. Piękny:) Mikołaj i święta już blisko:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo mój ulubiony Miłośniku ptaków (i nie tylko):-)))

      Usuń
  8. Mnie się bardzo podoba, normalnie jak żywy :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  9. Piękny Mikołaj - masz zdolne rączki :)

    OdpowiedzUsuń