'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 3 kwietnia 2015

HOYA KERRI - HOYA KERRI

Witam Was serdecznie po północy....zawsze czasu brak. W związku z tym,ze kilka osób pytało mnie o moje nowe roslinki,krotki post z odpowiedzią:

http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-ogrodniczy/hoja-kerri-hoya-kerri-id927.html




Mój kolega z pracy dostał je w prezencie...ale jak zobaczył mój zachwyt od razu oddał mi te cuda.Padam na twarz, może jutro do Was zajrzę,dobranoc:-)

5 komentarzy:

  1. Zdrowia i sił Ci Jolciu życzę i wiele radości na Święta:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdrowych i spokojnych świąt kochana życzę - serdeczności ślę Marii z rodziną

    OdpowiedzUsuń
  3. radosnych, błogosławionych i zdrowych świat

    OdpowiedzUsuń
  4. Spokojnych i radosnych Świąt :-)

    OdpowiedzUsuń