Witam Was serdecznie po północy....zawsze czasu brak. W związku z tym,ze kilka osób pytało mnie o moje nowe roslinki,krotki post z odpowiedzią:
http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-ogrodniczy/hoja-kerri-hoya-kerri-id927.html
Mój kolega z pracy dostał je w prezencie...ale jak zobaczył mój zachwyt od razu oddał mi te cuda.Padam na twarz, może jutro do Was zajrzę,dobranoc:-)
http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-ogrodniczy/hoja-kerri-hoya-kerri-id927.html
Mój kolega z pracy dostał je w prezencie...ale jak zobaczył mój zachwyt od razu oddał mi te cuda.Padam na twarz, może jutro do Was zajrzę,dobranoc:-)

Lubię sukulenty.
OdpowiedzUsuńZdrowia i sił Ci Jolciu życzę i wiele radości na Święta:-)
OdpowiedzUsuńZdrowych i spokojnych świąt kochana życzę - serdeczności ślę Marii z rodziną
OdpowiedzUsuńradosnych, błogosławionych i zdrowych świat
OdpowiedzUsuńSpokojnych i radosnych Świąt :-)
OdpowiedzUsuń