A to fajny zwierzyniec:-)
"Figurki".
Super, Kochana, podziwiam cierpliwość do tych stworków ;) W pierwszym momencie, z miniaturki obrazka, myślałam, że Peppa, bo już chciałam zamawiać dla wnusi ;))) Pozdrawiam
Chyba się powtórzę ale niesamowite są te Twoje Przytulanki :) Pozdrawiam :)
Śliczna i wesoła żabka :) Miłego weekendu! Pozdrowienia!
świetne!
No genialne przytulasy :) zainspirowałaś mnie, żeby jakiegoś przytulaka uszyć na Dzień Dziecka :) dobrze, że jeszcze dużo czasu...
Jolciu wybacz,że zaklnę ale żabcia jest zajebista.Może kiedyś zrobisz naszego niebieskiego Stefana ,byłoby super.Miłego weekendu i buziaki :)
Żabulek świetny:)) Fajnie mieć taką ciocio-babcię:)))Pozdrawiam
Świetne pluszaki :)
Stefan to mój "chrześniak" ( niesforny chwilami) linkowa żaba u Danutkia wlasnie szukamy dla niego towarzysza coby nicpoń miał zajęciea twoje przytulanki świetnie wpisały się w klimat ;-Dtwoje żabiszcze świetniesama wydumałaś czy dorwałaś szablon?
Świetne przytulaki :)
W żabce jestem zakochana! Prześliczna!
A to fajny zwierzyniec:-)
OdpowiedzUsuń"Figurki".
OdpowiedzUsuńSuper, Kochana, podziwiam cierpliwość do tych stworków ;) W pierwszym momencie, z miniaturki obrazka, myślałam, że Peppa, bo już chciałam zamawiać dla wnusi ;))) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńChyba się powtórzę ale niesamowite są te Twoje Przytulanki :) Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńŚliczna i wesoła żabka :) Miłego weekendu! Pozdrowienia!
OdpowiedzUsuńświetne!
OdpowiedzUsuńNo genialne przytulasy :) zainspirowałaś mnie, żeby jakiegoś przytulaka uszyć na Dzień Dziecka :) dobrze, że jeszcze dużo czasu...
OdpowiedzUsuńJolciu wybacz,że zaklnę ale żabcia jest zajebista.
OdpowiedzUsuńMoże kiedyś zrobisz naszego niebieskiego Stefana ,byłoby super.
Miłego weekendu i buziaki :)
Żabulek świetny:)) Fajnie mieć taką ciocio-babcię:)))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Świetne pluszaki :)
OdpowiedzUsuńStefan to mój "chrześniak" ( niesforny chwilami)
OdpowiedzUsuńlinkowa żaba u Danutki
a wlasnie szukamy dla niego towarzysza coby nicpoń miał zajęcie
a twoje przytulanki świetnie wpisały się w klimat ;-D
twoje żabiszcze świetnie
sama wydumałaś czy dorwałaś szablon?
Świetne przytulaki :)
OdpowiedzUsuńW żabce jestem zakochana! Prześliczna!
OdpowiedzUsuń