'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

środa, 9 marca 2016

KARTECZKI, KARTECZKI....

WITAM KOCHANI....

w ten piękny,   słoneczny dzień marcowy
blaskiem pierwszych słonka promieni otulony,
złotem przybrany i kroplami wiosennej radości,
niesmiało wynurzaja się z zimowej zazdrości
przebisniegi i pąki nadzieją wzbierają
i nadzieję na wiosnę wreszcie sercu  dają.....

A tak poza tym to muszę się na siebie poskarżyć...jestem fejsbukozalezna...musze się leczyć. Nic nie robię tylko siedze  i znajomych sledzę....Was zaniedbałam, robótki w kącie leżą....znacie jakiś sposób na to?

Na usprawiedliwienie  pokażę kartki jakie ostatnio poczynilam...zmobilizowała mnie ku temu potrzeba, więc zamiast lecieć do sklepu to wykonałam :

na chrzest:






na ślub...


 

torebka na kartke..
i kartki swiateczne:








tyle mojej roboty....

poprawiałam jeszcze obraz z aniołem,żeby choć trochę podobieństwa uchwycic...więc znowu pokażę....
tu, zeby pokazać wielkośc....
...wyjęłam jej reke zza spódnicy bo mi jakoś nie pasowało....


 zblizenie na twarz i niżej zdjęcie z którego malowałam...


Teraz planuję zrobić porządki w domowym biurze...a co za tym idzie stworzyć segregatory nowe ze starych....pozdrawiam...do miłego..:-))

10 komentarzy:

  1. FAJNE KARTECZKI :) A OBRAZ ...NO CÓŻ PIĘKNY I ŚWIETNIE UCHWYCIŁAŚ TWARZ ZE ZDJĘCIA!!

    OdpowiedzUsuń
  2. pięknie odwzorowałaś twarz! Bardzo duże podobieństwo.

    OdpowiedzUsuń
  3. Karteczki prześliczne:) Obraz super! Ściskam!

    OdpowiedzUsuń
  4. Tworzysz prawdziwe cudeńka i piękne wiersze!

    OdpowiedzUsuń
  5. Karteczki piękne - podziwiam też ślicznego anioła - maluj jak najwięcej bo to piękne zajęcie - zachęcam i pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  6. Karteczki piękne - podziwiam też ślicznego anioła - maluj jak najwięcej bo to piękne zajęcie - zachęcam i pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  7. Jesteś MEGA-zdolna Jolu!
    "Pofejsbukuj" sobie, to nic złego, jeśli coś nam daje relax. Buziaki ślę!

    OdpowiedzUsuń
  8. ale się nakarteczkowałaś! :-)
    a anielica śliczna...choc trochę poważna...;-D

    OdpowiedzUsuń