'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

wtorek, 22 marca 2016

URODZINY PRZYJACIELA

WITAJCIE,

.....w dzień  posępny , szary i bury,
 dzień smutkiem owiany,zimny, ponury,
na spacerze chłodem wiatr muskał facjatę,
wolę sobie jednak łazikować  latem.
Kurtka coraz więcej kilogramów waży,
leciutka sukienka jakoś mi się marzy,
czapka mnie gryzie a  szalik poddusza,
jak z Alem do lasu na spacer  wyruszam .

Ale ja nie o tym napisać dzis chcialam,
czas tak szybko leci, dzisiaj swięto Ala.
Tak, chłopaki i dziewczyny, dzis Alusia urodziny!

co prawda nie dziś a 18 marca. Al wchodzi w 14 rok zycie w dobrej formie, bez zbędnych kilogramów co u takiego psa i w tym wieku jest bardzo wazne



pochwalę się moja dekoracja na drzwiach...parasolka, pomysl z netu

Koniec mojego " zabójczego" candy. Chetnych wiele nie bylo. Zamist losowania poprosilam Męza, aby wybral jedna cyfre od 1 do 3....wybral 3.....prezent leci do Basi.......dziekuje uczestnikom i pozdrawiam wszystkich, Yolca

13 komentarzy:

  1. Przyznać muszę,
    on staruszek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem jak to cieszy ,gdy nasz piesio mimo 14 latek jest w dobrej formie.Czeka mnie to w czerwcu ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najlepsze życzenia dla Ala! :))) Oby jak najdłużej był w świetnej formie.
    Jolu - parasolka jest genialna!

    OdpowiedzUsuń
  4. Mój piesek też w tym wieku dobrze się trzymał. Miał mnóstwo energii i cały czas ganiał za patykiem a gdy był ostrzyżony to nawet ludziom się zdawało, że to młody pies:)
    Wszystkiego najlepszego dla Alego:)
    Super pomysł z tą parasolką:))). Pierwszy raz widzę:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo dziękuję Mężowi za los i Tobie za nagrodę.
    Piesek zdrów i nic sobie z wieku nie robi! Pozdrawiam bardzo, bardzo...

    OdpowiedzUsuń
  6. Piesio suuuper! Dekoracja z parasolką świetna:)

    OdpowiedzUsuń
  7. no prosze nawet o spacerze z przyjacielem można lirycznie :))))))))))))))))))

    OdpowiedzUsuń
  8. Super Piesiu - dekoracja z parasolką piękna - pozdrawiam - życzę spokojnych i wiosennych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej radości i pomyślności

    OdpowiedzUsuń
  9. Wesołych Świąt! Dekoracja na drzwiach cudna!

    OdpowiedzUsuń
  10. Wesołych Świąt i miłego świętowania w gronie najbliższych !! Buziaki ślę wielkie - Marii

    OdpowiedzUsuń
  11. Kochany psiak :-) Żeby mu zdrówko dopisało! Super pomysł z tą parasolką. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  12. Cudny piesek, dekoracja również! Pozdrawiam serdecznie i ściskam :)

    OdpowiedzUsuń
  13. jak cudnie wygląda taka pusta plaża.... :-)

    OdpowiedzUsuń