WITAJCIE,
.....w dzień posępny , szary i bury,
dzień smutkiem owiany,zimny, ponury,
na spacerze chłodem wiatr muskał facjatę,
wolę sobie jednak łazikować latem.
Kurtka coraz więcej kilogramów waży,
leciutka sukienka jakoś mi się marzy,
czapka mnie gryzie a szalik poddusza,
jak z Alem do lasu na spacer wyruszam .
Ale ja nie o tym napisać dzis chcialam,
czas tak szybko leci, dzisiaj swięto Ala.
Tak, chłopaki i dziewczyny, dzis Alusia urodziny!
co prawda nie dziś a 18 marca. Al wchodzi w 14 rok zycie w dobrej formie, bez zbędnych kilogramów co u takiego psa i w tym wieku jest bardzo wazne
pochwalę się moja dekoracja na drzwiach...parasolka, pomysl z netu
Koniec mojego " zabójczego" candy. Chetnych wiele nie bylo. Zamist losowania poprosilam Męza, aby wybral jedna cyfre od 1 do 3....wybral 3.....prezent leci do Basi.......dziekuje uczestnikom i pozdrawiam wszystkich, Yolca
.....w dzień posępny , szary i bury,
dzień smutkiem owiany,zimny, ponury,
na spacerze chłodem wiatr muskał facjatę,
wolę sobie jednak łazikować latem.
Kurtka coraz więcej kilogramów waży,
leciutka sukienka jakoś mi się marzy,
czapka mnie gryzie a szalik poddusza,
jak z Alem do lasu na spacer wyruszam .
Ale ja nie o tym napisać dzis chcialam,
czas tak szybko leci, dzisiaj swięto Ala.
Tak, chłopaki i dziewczyny, dzis Alusia urodziny!
co prawda nie dziś a 18 marca. Al wchodzi w 14 rok zycie w dobrej formie, bez zbędnych kilogramów co u takiego psa i w tym wieku jest bardzo wazne
Koniec mojego " zabójczego" candy. Chetnych wiele nie bylo. Zamist losowania poprosilam Męza, aby wybral jedna cyfre od 1 do 3....wybral 3.....prezent leci do Basi.......dziekuje uczestnikom i pozdrawiam wszystkich, Yolca



Przyznać muszę,
OdpowiedzUsuńon staruszek.
Wiem jak to cieszy ,gdy nasz piesio mimo 14 latek jest w dobrej formie.Czeka mnie to w czerwcu ;)
OdpowiedzUsuńNajlepsze życzenia dla Ala! :))) Oby jak najdłużej był w świetnej formie.
OdpowiedzUsuńJolu - parasolka jest genialna!
Mój piesek też w tym wieku dobrze się trzymał. Miał mnóstwo energii i cały czas ganiał za patykiem a gdy był ostrzyżony to nawet ludziom się zdawało, że to młody pies:)
OdpowiedzUsuńWszystkiego najlepszego dla Alego:)
Super pomysł z tą parasolką:))). Pierwszy raz widzę:)
Bardzo dziękuję Mężowi za los i Tobie za nagrodę.
OdpowiedzUsuńPiesek zdrów i nic sobie z wieku nie robi! Pozdrawiam bardzo, bardzo...
Piesio suuuper! Dekoracja z parasolką świetna:)
OdpowiedzUsuńno prosze nawet o spacerze z przyjacielem można lirycznie :))))))))))))))))))
OdpowiedzUsuńSuper Piesiu - dekoracja z parasolką piękna - pozdrawiam - życzę spokojnych i wiosennych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej radości i pomyślności
OdpowiedzUsuńWesołych Świąt! Dekoracja na drzwiach cudna!
OdpowiedzUsuńWesołych Świąt i miłego świętowania w gronie najbliższych !! Buziaki ślę wielkie - Marii
OdpowiedzUsuńKochany psiak :-) Żeby mu zdrówko dopisało! Super pomysł z tą parasolką. Pozdrawiam serdecznie :-)
OdpowiedzUsuńCudny piesek, dekoracja również! Pozdrawiam serdecznie i ściskam :)
OdpowiedzUsuńjak cudnie wygląda taka pusta plaża.... :-)
OdpowiedzUsuń