'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

środa, 9 października 2013

JESIENNE STROIKI

WITAM, PRZEMIŁYCH GOŚCI!!!!!
Piszę krótko bo mam niewiele czasu, wybaczcie,to są stroiki na cmentarz;Bardzo pomocny był tu pistolet z klejem na gorąco,kasztany, szyszki, wrzosy......róże z liści....







STROIK NA STÓŁ

BĘDĘ TU ZA CZAS  JAKIŚ, ZAJRZYJCIE  PROSZĘ ,  POZDRAWIAM.


11 komentarzy:

  1. Jolu a one dostoją do Świąt?Są śliczne!Takie lubię. pomałpuję troszkę bo ja tez robię sama ale później się zabieram za stroiki.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dostoją, spokojnie nawet do Bożego Narodzenia bo już kiedyś tak robiłam.Wrzos jest z korzeniem, liściei kwiaty sztuczne, zielone gałązki zywe dostoją spokojnie, , na Wszystkich Świętych będą, a na Boże Narodzenie coś tam poprawię i tylko dołożę gwiazdy betlejemskie oczywiście sztuczne i jakieś świteczne akcenty.

      Usuń
    2. Oczywiście całość siedzi w ziemi ...

      Usuń
  2. Piękne Jolu prawdziwie jesienne ta kolorystyka yak z gustem dobrana buziole Marii

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne stroiki: kolorki i wykonanie. Muszę o czymś takim pomyśleć. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ładne, kolorowe pięknie sie prezentują.

    OdpowiedzUsuń
  5. Pięknie wyglądają( jestem nieskromna ale co poradzę,że mi się podobają) i są bardzo trwałe, będą długo stały.Dziękuję,że zaglądacie,pozdrowienia.

    OdpowiedzUsuń
  6. Tak udane jak pogodna jesień za oknem, pięknie wymyśliłaś,pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń