WITAM, PRZEMIŁYCH GOŚCI!!!!!
Piszę krótko bo mam niewiele czasu, wybaczcie,to są stroiki na cmentarz;Bardzo pomocny był tu pistolet z klejem na gorąco,kasztany, szyszki, wrzosy......róże z liści....
 |
| STROIK NA STÓŁ |
BĘDĘ TU ZA CZAS JAKIŚ, ZAJRZYJCIE PROSZĘ , POZDRAWIAM.
Jolu a one dostoją do Świąt?Są śliczne!Takie lubię. pomałpuję troszkę bo ja tez robię sama ale później się zabieram za stroiki.
OdpowiedzUsuńDostoją, spokojnie nawet do Bożego Narodzenia bo już kiedyś tak robiłam.Wrzos jest z korzeniem, liściei kwiaty sztuczne, zielone gałązki zywe dostoją spokojnie, , na Wszystkich Świętych będą, a na Boże Narodzenie coś tam poprawię i tylko dołożę gwiazdy betlejemskie oczywiście sztuczne i jakieś świteczne akcenty.
UsuńOczywiście całość siedzi w ziemi ...
UsuńMają piękne kolory
OdpowiedzUsuńPiękne Jolu prawdziwie jesienne ta kolorystyka yak z gustem dobrana buziole Marii
OdpowiedzUsuńŚliczne stroiki: kolorki i wykonanie. Muszę o czymś takim pomyśleć. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPięknie się prezentują:-)
OdpowiedzUsuńBardzo ładne, kolorowe pięknie sie prezentują.
OdpowiedzUsuńPięknie wyglądają( jestem nieskromna ale co poradzę,że mi się podobają) i są bardzo trwałe, będą długo stały.Dziękuję,że zaglądacie,pozdrowienia.
OdpowiedzUsuńAle ładniutkie.
OdpowiedzUsuńTak udane jak pogodna jesień za oknem, pięknie wymyśliłaś,pozdrawiam
OdpowiedzUsuń