Pozwoliłam sobie skopiowac posta Marii z bloga http://artzakatekmarii.blogspot.com/2013/10/pomoc-charytatywna.html#comment-form MÓJ MAŁY ART ŚWIAT {oczywiście za przyzwoleniem autorki, dziękuje Mario}
Kartka urodzinowa dla Oliwki
Tak często nie
zdajemy sobie sprawy że ob ok nas jest również ktośkto potrzebuje
pomocy choć sami na co dzien borykamy się z problemami pomóżmy dzisiaj
tej dziewczynce nie finansowo - ona ma marzenie otrzymać duuuużooooo
karteczek.
Oliwia niestety ciężko choruje, 6. września 2012 roku zdiagnozowano u niej białaczkę.
Jej wielkim marzeniem jest dostać bardzo dużą ilość urodzinowych kartek. Dla Nas to jest krótka chwila, a ona będzie bardzo bardzoooo szczęśliwa.
Wystarczy jedna kartka aby zobaczyć jej uśmiech, niesamowitą iskierkę w oczach , która będzie płonąć coraz mocniej z kolejną kartką. Tak niewiele potrzeba, aby sprawić jej radość i zobaczyć na jej twarzyczce uśmiech chociaż przez chwilę...
Oliwia 27 października skończy 6 lat!
Znamy marzenie Oliwki......uwielbia ona lalki "MONSTER" i wszystko co z nimi związane:))
Mam nadzieję, że uda się zebrać dużą ilość kartek dla Oliwki :)
Adres: Oliwia Gandecka
ul. M.C. Skłodowskiej 11/26
65-001 Zielona Góra
"Uprzejmość tak mało kosztuje, a tak wiele można za nią kupić. "
UDOSTĘPNIJ TO WYDARZENIE I ZAPROŚ ZNAJOMYCH , IM WIĘCEJ OSÓB WIE TYM LEPIEJ !
Kochani, przypomnijmy sobie gdzie znajduje się najbliższa skrzynka pocztowa!
![]() |
| ZDJĘCIE Z INTERNETU,MUSIAŁAM ZOBACZYC CO TO ZA LALKA |
TO CO DZIEWCZĘTA, LECIMY NA POCZTĘ??????!!!!!!!!!!!!!!! POZDROWIENIA

Bardzo dziękuję Jolu ale o to właśnie chodziło nas to nic nie kosztuje jedynie z dobrego serca wyślemy Oliwce kartki ale ja wyślę jakąś kolorową lalę przeraża mnie ta czarnula pa buziaki Marii
OdpowiedzUsuńacha Jolciu zapomniałam dopisać cieszę się bardzo ze jesteś tak wspaniałą babką wiekiem się mało różnimy a i widzę że masz serce bardzo dobre papappa buziaki
Tak. te lalki sa po prostu straszne...ale może my się juz na lalkach nie znamy...myslę ,że to po prostu taka dziwna moda.Jeśli chodzi o wiek to zauwazyłam ,że on jest chyba mało istotny w blogowym swiecie,ale równolatki zawsze się lepiej zrozumieją, pa,buzka
OdpowiedzUsuń