Mam na bocznym pasku blogi ,ktore obserwuję. Jest tam blog ANIA INSPIRUJE. Według instrukcji Ani, postanowiłam zrobic kołyske na chrzest synka mojej siostrzenicy TU .Miałam zamiar zrobic taką kołyskę w bieli z niebieskimi dodatkami.
Wycięłam części, zkupiłam szpatułki ( w aptece za ok 5 zł) - Ania używała patyczków od lodów ,ja nie miałam więc pomyslałam o szpatułkach Niektóre musiałam przyciąć.Posklejałam części i......poległam Oj, ja glupia, Ania pisała, ze tektura ma być introligatorska, a ja wycięłam części ze zwykłego kartonu ....i to był błąd!!
Nie poddam sie jednak, zrobię drugie podejście.
Bloga mam od niedawna, kombinuję znacznie dłużej, więc ciągle mam jakieś rzeczy, które zrobiłam jakiś czas temu.Uszyłam dwie torby, jedna na zakupy, drugą na plażę.Zafascynowana transferami nitro ozdobiłam je nadrukami. Oto one:
Pozdrawiam.
Acha, najwazniejsze!!!!!!!! Wygrałam candy w MAGICZNEJ KARTCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawdziłam dopiero dzisiaj i nie mogłam uwierzyć, akurat dzisiaj - w moje urodziny!!!!!!!!!!
Do miłego!
Wycięłam części, zkupiłam szpatułki ( w aptece za ok 5 zł) - Ania używała patyczków od lodów ,ja nie miałam więc pomyslałam o szpatułkach Niektóre musiałam przyciąć.Posklejałam części i......poległam Oj, ja glupia, Ania pisała, ze tektura ma być introligatorska, a ja wycięłam części ze zwykłego kartonu ....i to był błąd!!
![]() |
| Tu wyraznie widać dlaczego.Zwykła tektura z kartonu jest w środku taka rozwarstwiona i paskudnie to wygląda po sklejeniu |
Nie poddam sie jednak, zrobię drugie podejście.
Bloga mam od niedawna, kombinuję znacznie dłużej, więc ciągle mam jakieś rzeczy, które zrobiłam jakiś czas temu.Uszyłam dwie torby, jedna na zakupy, drugą na plażę.Zafascynowana transferami nitro ozdobiłam je nadrukami. Oto one:
Pozdrawiam.
Acha, najwazniejsze!!!!!!!! Wygrałam candy w MAGICZNEJ KARTCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawdziłam dopiero dzisiaj i nie mogłam uwierzyć, akurat dzisiaj - w moje urodziny!!!!!!!!!!
Do miłego!














Hej, to ja trafiłam w sam raz. Wszystkiego najlepszego. Rośnij duża.
OdpowiedzUsuńKołyska będzie fajna, ale może znajdź inną tekturę, np: z kartonów po butach. Niektóre są bardzo sztywne. Działaj, poczekam jak skończysz. Pozdrawiam serdecznie.
Zapomniałam dodać, że torbiszcza superaśne. Z taką damą iść na zakupy, to dopiero frajda.
UsuńKoniecznie inna tektura. Specjalnie to pokazałam, zeby ostrzec inne blogowiczki, chociaz nie wiem, czy którakolwiek zrobiłaby takiego babola
UsuńWszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:)
OdpowiedzUsuńTorby z transferami są rewelacyjne:)
Dziękuję i pozdrawiam.
UsuńWszystkiego najlepszego! Odnośnie kołyski- to da się to jakoś zamaskować;-) Może wziąć masę papierową? Albo jakieś ładne sznureczki np te skręcane. Coś z pewnością trzeba zrobić, bo szkoda tej pracy:-)
OdpowiedzUsuńChyba sie nie da, próbowałam. Sznureczkiem.za duże szczeliny,a między szczebelkami to w ogóle masakra, zrobie drugą.
UsuńTorby super. A kołyska będzie świetna już widzę. Czekam na końcowy efekt. Pozdrawiam. :)
OdpowiedzUsuńA więc spóźnione ale szczere sto lat! I gratuluję wygranej :)
OdpowiedzUsuńPierwsza torba jest naprawdę śliczna :D
Sto lat w zdrowiu!! Torba z damą cudo!
OdpowiedzUsuńWszystkiego najlepszego :-) A torby są po prostu świetne :-)!
OdpowiedzUsuńOj dobrze że mi ten internecik naprawili wszystkiego naj naj naj lepszego słońca zdrowia i pociechy z dzieci wnuków kogo tam masz - kołyska jest cudna a torba z damą superaśna i wszyściutkie twe transfery piękniutkie - jak tu jestem to piszę że tam do ciebie mogło dość wiele meili bądź ani jeden ale teraz jak mam naprawione to posprawdzam wsio pa buziaki Maria
OdpowiedzUsuńMeile doszły, napisałam również, dzieki za życzenia.
UsuńDziękuję serdecznie wszystkim za życzenia i za odwiedziny,pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńGenialnie!:)
OdpowiedzUsuńCzemu..przecież dobrze wyszła :) te brzegi tylko na końcu może podkleić jakąś ozdobną taśmą...myślę, że nic nie jest straconego :)
OdpowiedzUsuńpróbowałam, ale nie bardzo to wygladało, zrobię taka jeszcze kiedys ale z tektury modelarskiej,pa
Usuń