'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

środa, 16 października 2013

POLEGŁAM, ALE SPRÓBUJĘ JESZCZE RAZ

Mam na bocznym pasku blogi ,ktore obserwuję. Jest tam blog ANIA INSPIRUJE. Według instrukcji Ani, postanowiłam zrobic kołyske na chrzest synka mojej siostrzenicy TU .Miałam zamiar zrobic taką kołyskę w bieli z niebieskimi dodatkami.





Wycięłam części, zkupiłam szpatułki ( w aptece za ok 5 zł)  -  Ania używała patyczków od lodów ,ja nie miałam więc  pomyslałam o szpatułkach  Niektóre musiałam przyciąć.Posklejałam części i......poległam Oj, ja glupia, Ania pisała, ze tektura ma być introligatorska, a ja wycięłam części ze zwykłego kartonu ....i to był błąd!!
Tu wyraznie widać dlaczego.Zwykła tektura z kartonu jest w środku taka rozwarstwiona i paskudnie to wygląda po sklejeniu



Nie poddam sie jednak, zrobię drugie podejście.

Bloga mam od niedawna, kombinuję znacznie dłużej, więc ciągle mam jakieś rzeczy, które zrobiłam jakiś czas temu.Uszyłam dwie torby, jedna na zakupy, drugą na plażę.Zafascynowana transferami nitro ozdobiłam je nadrukami. Oto one:


Pozdrawiam.

Acha, najwazniejsze!!!!!!!! Wygrałam candy w MAGICZNEJ KARTCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawdziłam dopiero dzisiaj i nie mogłam uwierzyć,  akurat dzisiaj - w moje urodziny!!!!!!!!!!

Do miłego!

17 komentarzy:

  1. Hej, to ja trafiłam w sam raz. Wszystkiego najlepszego. Rośnij duża.
    Kołyska będzie fajna, ale może znajdź inną tekturę, np: z kartonów po butach. Niektóre są bardzo sztywne. Działaj, poczekam jak skończysz. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapomniałam dodać, że torbiszcza superaśne. Z taką damą iść na zakupy, to dopiero frajda.

      Usuń
    2. Koniecznie inna tektura. Specjalnie to pokazałam, zeby ostrzec inne blogowiczki, chociaz nie wiem, czy którakolwiek zrobiłaby takiego babola

      Usuń
  2. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:)
    Torby z transferami są rewelacyjne:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego! Odnośnie kołyski- to da się to jakoś zamaskować;-) Może wziąć masę papierową? Albo jakieś ładne sznureczki np te skręcane. Coś z pewnością trzeba zrobić, bo szkoda tej pracy:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chyba sie nie da, próbowałam. Sznureczkiem.za duże szczeliny,a między szczebelkami to w ogóle masakra, zrobie drugą.

      Usuń
  4. Torby super. A kołyska będzie świetna już widzę. Czekam na końcowy efekt. Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń
  5. A więc spóźnione ale szczere sto lat! I gratuluję wygranej :)

    Pierwsza torba jest naprawdę śliczna :D

    OdpowiedzUsuń
  6. Sto lat w zdrowiu!! Torba z damą cudo!

    OdpowiedzUsuń
  7. Wszystkiego najlepszego :-) A torby są po prostu świetne :-)!

    OdpowiedzUsuń
  8. Oj dobrze że mi ten internecik naprawili wszystkiego naj naj naj lepszego słońca zdrowia i pociechy z dzieci wnuków kogo tam masz - kołyska jest cudna a torba z damą superaśna i wszyściutkie twe transfery piękniutkie - jak tu jestem to piszę że tam do ciebie mogło dość wiele meili bądź ani jeden ale teraz jak mam naprawione to posprawdzam wsio pa buziaki Maria

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Meile doszły, napisałam również, dzieki za życzenia.

      Usuń
  9. Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia i za odwiedziny,pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  10. Czemu..przecież dobrze wyszła :) te brzegi tylko na końcu może podkleić jakąś ozdobną taśmą...myślę, że nic nie jest straconego :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. próbowałam, ale nie bardzo to wygladało, zrobię taka jeszcze kiedys ale z tektury modelarskiej,pa

      Usuń