'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

poniedziałek, 7 października 2013

SŁÓJ NA GRZYBY

Zdekupażowałam sobie dzisiaj i przyozdobiłam koronką wielki słój  a właściwie pokrywkę do słoja na grzyby.Jeszcze muszę polakierować ale nie mogłam się doczekać ,żeby Wam pokazać. Oto on:


z kamykiem i bursztynami z nad morza-bursztyny olbrzymy

Nie żegnam się z Wami na długo,pozdrówka ,lecę do obowiązków,Jolka

17 komentarzy:

  1. Odpowiedzi
    1. Człowiek się cieszy, jak się Wam podoba...pozdrawiam

      Usuń
  2. Niby tylko zakrętka... Ale różnica ogromna! Całość - włącznie z zawartością - prezentuje się świetnie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. Miałam zrobić transfer ksero z grzybkiem a zrobiłam decupage, sama nie wiem jak to sie stało....

      Usuń
  3. Świetny miałaś pomysł, grzybki wyglądają jeszcze raz tak apetycznie.Zbieram się to transferu na woreczku z grzybkami na suszone podgrzybki,które nazbierałam,pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. !!!!!!!!!!!! to obie mamy taki sam zamiar...ciekawe jak nam wyjdzie, pokażesz?

      Usuń
  4. To teraz możesz zrobić całą serię takich wieczek na słoiki z grzybkami, bo coś mi się wierzyć nie chce, że ten słoik pomieści cały tegoroczny zbiór.;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, tak, będę szyć woreczki z transferem,pozdrowienia.

      Usuń
  5. Tak pokrywka jest w moim stylu i nie widać że nie ma lakieru a słoj sam w sobie ideał lubię takie a jeszcze to co w środku nic tylko zazdrościć papapa jak się czujesz? buziaki Maria

    OdpowiedzUsuń
  6. Pięknie teraz wygląda słój na grzybki:)

    OdpowiedzUsuń
  7. Pieknie wyglada ten sloik! Cudownie miec takie ozdoby w kuchni, zwlaszcza gdy sa zrobione samodzielnie :)
    Pozdrowienia :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo lubię takie rzeczy. Decoupage kocham miłością ogromną, więc tym bardziej mi się podoba. Koronka to świetny dodatek, bardzo tu pasuje:-)

    OdpowiedzUsuń
  9. Pięknie Ci wyszedł ten słój.
    Fajnie że do mnie wpadłaś na candy.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak juz gdzies wpadnę, to tam zostaję, nie pozbędziesz się mnie...

      Usuń