Zdekupażowałam sobie dzisiaj i przyozdobiłam koronką wielki słój a właściwie pokrywkę do słoja na grzyby.Jeszcze muszę polakierować ale nie mogłam się doczekać ,żeby Wam pokazać. Oto on:
Nie żegnam się z Wami na długo,pozdrówka ,lecę do obowiązków,Jolka
![]() |
| z kamykiem i bursztynami z nad morza-bursztyny olbrzymy |





Podoba mi się i to bardzo :-)
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie wygląda.
OdpowiedzUsuńCzłowiek się cieszy, jak się Wam podoba...pozdrawiam
UsuńNiby tylko zakrętka... Ale różnica ogromna! Całość - włącznie z zawartością - prezentuje się świetnie!
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńMiałam zrobić transfer ksero z grzybkiem a zrobiłam decupage, sama nie wiem jak to sie stało....
UsuńŚwietny miałaś pomysł, grzybki wyglądają jeszcze raz tak apetycznie.Zbieram się to transferu na woreczku z grzybkami na suszone podgrzybki,które nazbierałam,pozdrawiam
OdpowiedzUsuń!!!!!!!!!!!! to obie mamy taki sam zamiar...ciekawe jak nam wyjdzie, pokażesz?
UsuńTo teraz możesz zrobić całą serię takich wieczek na słoiki z grzybkami, bo coś mi się wierzyć nie chce, że ten słoik pomieści cały tegoroczny zbiór.;)
OdpowiedzUsuńTak, tak, będę szyć woreczki z transferem,pozdrowienia.
UsuńTak pokrywka jest w moim stylu i nie widać że nie ma lakieru a słoj sam w sobie ideał lubię takie a jeszcze to co w środku nic tylko zazdrościć papapa jak się czujesz? buziaki Maria
OdpowiedzUsuńPięknie teraz wygląda słój na grzybki:)
OdpowiedzUsuńPieknie wyglada ten sloik! Cudownie miec takie ozdoby w kuchni, zwlaszcza gdy sa zrobione samodzielnie :)
OdpowiedzUsuńPozdrowienia :)
Bardzo lubię takie rzeczy. Decoupage kocham miłością ogromną, więc tym bardziej mi się podoba. Koronka to świetny dodatek, bardzo tu pasuje:-)
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyszło!
OdpowiedzUsuńPięknie Ci wyszedł ten słój.
OdpowiedzUsuńFajnie że do mnie wpadłaś na candy.
Pozdrawiam
Jak juz gdzies wpadnę, to tam zostaję, nie pozbędziesz się mnie...
Usuń