'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

środa, 7 maja 2014

CZERWONE USTA MARYLIN




Witam,
konkurs w poprzednim poście trwa, można się zapisywać.Widzę,ze jest kilka poprawnych odpowiedzi....
Dziś jest post "nadprogramowy", bo nie dały mi spokoju czerwone usta Marylin.Musiałam spróbować jak to będzie wyglądało, tym bardziej,że został mi jeden transfer.

Jak już pomalowałam,stwierdziłam,że jest nieźle i. szkoda mi było wyrzucic ten transfer.,więc.uszyłam woreczek na dziewczyńskie drobiazgi .Będzie pasował do poduszek.

Pozdrawiam,Yolanda




15 komentarzy:

  1. wow!!!
    ten woreczek to będzie hit moja droga!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję,ze sie to wszystko spodoba Córeńce....a nie za dużo tego niebieskiego?

      Usuń
  2. Odpowiedzi
    1. Merlin przenosił do Anglii kamienie,
      Marylin przynosi zdumienie,
      natchnienie,
      westchnienie,
      zauroczenie.........

      Usuń
  3. Jak dobrze ,że mam te farby do tkanin, mozna poeksperymentować,pozdrowienia Manito!

    OdpowiedzUsuń
  4. Ale pomysłowy jest ten woreczek. Kiedy ja ominęłam Twój post. Nie pamiętam. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. usta teraz krzyczą : "weź mnie" :):) woreczke może się przydać np. na przechowywanie rzadko używanych rzeczy - ja bym w nim strój na basen przechowywała - napewano bym go w osatniej chwili przed wyjściem nie musiała szukać :):)

    OdpowiedzUsuń
  6. Super !!!! Woreczki kapitalne !!!! Pozdrawiam Sylwia

    OdpowiedzUsuń
  7. Ależ cie poniosło siostra - ale powiem szczerze rzecz gustu dla młodzież może dobre
    ale dla takich jak ja wolę ją naturalną - dostałąś ode mnie meile ??? kochana buziaki śle Marii

    OdpowiedzUsuń
  8. Świetny efekt! :)
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  9. Piękne woreczki są cudowne.Będę tu odwiedzać.

    OdpowiedzUsuń