'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

niedziela, 25 maja 2014

MAŁY ŻUBR, BÓBR, HOMER, ZACHÓD SŁOŃCA W MIEDZYZDROJACH CD.


Witajcie, DZISIAJ MAM DLA WAS KILKA CIEKAWOSTEK. ( niestety czasu brak na rękodzieło)

W Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach  przyszedł na świat nowy żubr. Kto jest ciekaw szczegółów zapraszam  :
http://www.kamienskie.info/maly-zubr-w-wolinskim-parku-narodowym-czeka-na-imie/





Ci blogowicze, którzy często do mnie zaglądają są pewnie zainteresowani losem HOMERA  ( http://art-yolanda.blogspot.com/2014/03/homer-sodziak-w-przyszosci-bohater.html)  Piesek ma się dobrze,ciągle poznaje świat i nowe sytuacje.Tu spotkanie z .....koniem...Zdjęcie ze strony STOWARZYSZENIA PO TO JESTEM:






Jeszcze jedna nadmorska ciekawostka:

Bóbr zadomowił się na.....mrzeżyńskiej plaży,  szczegóły :
http://gryfickie.info/plaza-z-nietypowym-mieszkancem-bobr-zadomowil-sie-na-mrzezynskich-piaskach/




Nie mogę nie podzielić się z Wami nowymi zdjęciami P. Danusi Wójcik  ( patrz poprzedni post)  z cyklu ZACHÓD SŁOŃCA W MIĘDZYZDROJACH :























Pani Danusia jest niesamowicie aktywną osobą.Stale ją podziwiam, jest  dokumentalistą piękna naszego miasta i okolic .Jeszcze nie raz napiszę o Niej na blogu i pokażę Wam Jej zdjęcia.

Cały weekend spędziłam w pracy, mam nadzieje,ze wy spędziliście ten czas trochę przyjemniej,pozdrawiam serdecznie,Yolanda




5 komentarzy:

  1. Dla mnie najlepsze,
    te za sztafażem,
    czyli sylwetkami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię patrzeć na piękne zdjęcia, a te są wyjątkowe!

    OdpowiedzUsuń
  3. Joluś znów nakarmiłaś mnie cudnymi fotkami ...ach ....

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękny żubrzyk :) Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  5. Piękne zwierzątka. :-) pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń