Witam serdecznie wszystkich odwiedzających.Dzisiaj mam dla Was niespodziankę. Już dawno chciałam pokazać Wam kilka pięknych zdjęć z mojego miasta, z plaży, autorstwa bardzo utalentowanej Międzyzdrojanki Pani Danuty Wójcik .Dzisiaj ,na obowiązkowym spacerze z Alusiem spotkałam przesympatyczną Panią Danusię i zapytałam czy mogę wykorzystać Jej zdjęcia ,które publikuje na facebooku.Oczywiście dostałam pozwolenie.Dzisiaj zdjęcia z cyklu Zachód słońca w Międzyzdrojach. Miłego oglądania.(polecam tryb wielkoekranowy)
Kto chce zobaczyć zachód słońca nad morzem? Zapraszamy, całe miasto kończy przygotowania do przyjęcia miłych Gości!!!!!!!!
Teraz dla odmiany kilka zdjęć mojego autorstwa.Oboje z Alem uważamy ,że najpiękniejsza plaża to pusta plaża.Zdjęcia robione jakiś czas temu...teraz już pusto nie jest......
A tu Helenka i Aluś :
Al miał swój udział podczas wykładu dla gimnazjalistów pt. "Co mówi do mnie pies." Jestem z niego bardzo dumna!!!!!!!!!!!
Serdeczne pozdrowienia !!!!!!!!!!!!!
Yolanda.
W Międzyzdrojach byłam kilka lat temu i bardzo miło je wspominam :-)
OdpowiedzUsuńMiłego weekendu :-)
Również życzę miłego weekendu a do Międzyzdrojów zapraszam, tu zawsze wakacje są udane!!!!
UsuńUwielbiam Międzyzdroje, Byłem tam kilka razy i zawsze spędzałem tam wspaniałe wakacje. Może jeszcze
OdpowiedzUsuńkiedyś tam wrócę. Zazdroszczę Wam łagodnego klimatu zimą :) Pozdrowienia!
Zapraszam...pozdrowienia zasyłam:-)
UsuńWitaj Jolciu, jeśli znasz jakieś fajne kwatery z łazienką blisko morza i w miarę niedrogie to będę wdzięczny za informację. Być może w wakacje się tam wybiorę, a wtedy z przyjemnością zaprosiłbym Cię na kawę do jakiejś fajnej kafejki i poznał osobiście moją koleżankę blogową :) Będę pewnie z kuzynem bo często rzem jeździmy! Pozdrowienia.
UsuńOczywiście, rozejrzę się,poproszę o Twojego meila:-)
UsuńDzięki :) moje maile to: zawandy@wp.pl albo firmowy info@zimozielonyogrod.pl Pozdrowienia i buziaki!
UsuńDopiero jesienią jedziemy do... Krynicy,
OdpowiedzUsuńale mam sporo zeszłorocznych zachodów
i uzupełnię w czerwcu na Mazurach.
W takim razie miłego wypoczynku na Mazurach!!!!
UsuńMieszkasz Jolu w pięknym miejscu, Polska jest urokliwa, zawsze to powtarzam. Lubię zachody słońca, marzę o wyjeździe nad morze- daleko od nas...Pozdrawiam z równin:-))))
OdpowiedzUsuńMiejsce jest piękne,trochę mniej tu uroku latem przez tłumy ludzi,wszechobecny hałas przez dwa miesiące,ale cóż trzeba się dzielić z innymi takim miejscem....
UsuńO matko! jakie piękne zdjęcia!!! a Twoje zdjęcie (drugie od góry) z psem jest jak dla mnie rewelacyjne!
OdpowiedzUsuńDziękuję Dorko,lubię robić zdjęcia chociaż żaden ze mnie fotograf,pozdrawiam!
UsuńMiędzyzdroje znam od dziecka i ogólnie całe zachodniopomorskie prawie że tam się wychowałam sisterka - a widzisz dzisiaj znów mną tęsknota ogarnęła - zachód słońca jest przepiękny -druga fota od góry - naszła mnie inspiracja i musze coś takiego wyhaftować - cieszę się że All jest już zdrowy ??? buziaczki ślę Marii
OdpowiedzUsuńAluś zdrowy, dziękuję,Marii ale troszkę sie wymęczył, głodówka, antybiotyk, zastrzyki i kroplówka na szczęście podskórna...już jest dobrze,kamień spał mi z serca bo nie jest pierwszej młodości.
UsuńJa nic nie robiłam tylko wciskałam w niego wodę, gotowałam rosołki i....głaskałam.....
UsuńOch jak dawno nie widzialam juz zachodu slonca...Zdjecia sa piekne.
OdpowiedzUsuńPani Danusia ma talent do robienia pięknych zdjęć, jeszcze pokażę inne na blogu....
UsuńMusiałabym przyjechać do Was w maju, bo jesienią chce zobaczyć Bieszczady, a latem w ogóle wyjazd nad morze nie wchodzi w rachubę. Ale zdjęcia sa piękne, przecudne, kochane, uwielbiam przestrzeń, nie cierpię blokowisk. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńJa też nie znoszę dużych miast , blokowisk, oprócz bliskości morza tuz za domem mam las....
UsuńUwielbiam te momenty, kiedy słońce pokazuje swą niepowtarzalność. Piękne są wschody, równie piękne zachody, jednak nad horyzontem morskim mają tę swoją nieodgadnioną tajemnicę... Każdy zachód wzbudza we mnie nostalgię... Pozdawiam
OdpowiedzUsuńPiękne zdjęcia, piękny zachód słońca aż w jednej chwili chciałabym się tam przenieść :)
OdpowiedzUsuńo jejciu ...jak ślicznie ...wow chyba cały czas patrzyłabym na te wschody i zachody z notesem w kieszeni :)))
OdpowiedzUsuńbuziaki :)
Po porstu...poezja...i tyle!!!Więcej słów jest niepotrzebna!!!
OdpowiedzUsuń