'' PATRZĄC ZAWSZE PRZED SIEBIE , MYŚLĄC O TYM,JAK ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ, OSIĄGNIESZ STAN UMYSŁU, W KTÓRYM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH." (Henry Ford)

Moi obserwatorzy

piątek, 23 maja 2014

ZACHÓD SŁOŃCA W MIĘDZYZDROJACH

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających.Dzisiaj mam dla Was niespodziankę. Już dawno chciałam pokazać Wam kilka pięknych zdjęć z mojego miasta, z plaży, autorstwa bardzo utalentowanej Międzyzdrojanki Pani Danuty Wójcik .Dzisiaj ,na obowiązkowym spacerze z Alusiem  spotkałam przesympatyczną Panią Danusię  i zapytałam czy mogę wykorzystać Jej zdjęcia ,które publikuje na facebooku.Oczywiście dostałam pozwolenie.Dzisiaj zdjęcia z cyklu Zachód słońca w Międzyzdrojach. Miłego oglądania.(polecam tryb wielkoekranowy)







Kto chce zobaczyć zachód słońca nad morzem?   Zapraszamy, całe miasto kończy przygotowania do przyjęcia miłych Gości!!!!!!!!



Teraz dla odmiany kilka zdjęć mojego autorstwa.Oboje z Alem  uważamy ,że najpiękniejsza plaża to pusta plaża.Zdjęcia robione jakiś czas temu...teraz już pusto nie jest......








A tu Helenka i Aluś :

 


 Al  miał swój udział podczas wykładu dla gimnazjalistów pt. "Co mówi do mnie pies."   Jestem z niego bardzo dumna!!!!!!!!!!!


Serdeczne pozdrowienia !!!!!!!!!!!!!
                                                              Yolanda.

24 komentarze:

  1. W Międzyzdrojach byłam kilka lat temu i bardzo miło je wspominam :-)
    Miłego weekendu :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również życzę miłego weekendu a do Międzyzdrojów zapraszam, tu zawsze wakacje są udane!!!!

      Usuń
  2. Uwielbiam Międzyzdroje, Byłem tam kilka razy i zawsze spędzałem tam wspaniałe wakacje. Może jeszcze
    kiedyś tam wrócę. Zazdroszczę Wam łagodnego klimatu zimą :) Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapraszam...pozdrowienia zasyłam:-)

      Usuń
    2. Witaj Jolciu, jeśli znasz jakieś fajne kwatery z łazienką blisko morza i w miarę niedrogie to będę wdzięczny za informację. Być może w wakacje się tam wybiorę, a wtedy z przyjemnością zaprosiłbym Cię na kawę do jakiejś fajnej kafejki i poznał osobiście moją koleżankę blogową :) Będę pewnie z kuzynem bo często rzem jeździmy! Pozdrowienia.

      Usuń
    3. Oczywiście, rozejrzę się,poproszę o Twojego meila:-)

      Usuń
    4. Dzięki :) moje maile to: zawandy@wp.pl albo firmowy info@zimozielonyogrod.pl Pozdrowienia i buziaki!

      Usuń
  3. Dopiero jesienią jedziemy do... Krynicy,
    ale mam sporo zeszłorocznych zachodów
    i uzupełnię w czerwcu na Mazurach.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W takim razie miłego wypoczynku na Mazurach!!!!

      Usuń
  4. Mieszkasz Jolu w pięknym miejscu, Polska jest urokliwa, zawsze to powtarzam. Lubię zachody słońca, marzę o wyjeździe nad morze- daleko od nas...Pozdrawiam z równin:-))))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miejsce jest piękne,trochę mniej tu uroku latem przez tłumy ludzi,wszechobecny hałas przez dwa miesiące,ale cóż trzeba się dzielić z innymi takim miejscem....

      Usuń
  5. O matko! jakie piękne zdjęcia!!! a Twoje zdjęcie (drugie od góry) z psem jest jak dla mnie rewelacyjne!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Dorko,lubię robić zdjęcia chociaż żaden ze mnie fotograf,pozdrawiam!

      Usuń
  6. Międzyzdroje znam od dziecka i ogólnie całe zachodniopomorskie prawie że tam się wychowałam sisterka - a widzisz dzisiaj znów mną tęsknota ogarnęła - zachód słońca jest przepiękny -druga fota od góry - naszła mnie inspiracja i musze coś takiego wyhaftować - cieszę się że All jest już zdrowy ??? buziaczki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aluś zdrowy, dziękuję,Marii ale troszkę sie wymęczył, głodówka, antybiotyk, zastrzyki i kroplówka na szczęście podskórna...już jest dobrze,kamień spał mi z serca bo nie jest pierwszej młodości.

      Usuń
    2. Ja nic nie robiłam tylko wciskałam w niego wodę, gotowałam rosołki i....głaskałam.....

      Usuń
  7. Och jak dawno nie widzialam juz zachodu slonca...Zdjecia sa piekne.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pani Danusia ma talent do robienia pięknych zdjęć, jeszcze pokażę inne na blogu....

      Usuń
  8. Musiałabym przyjechać do Was w maju, bo jesienią chce zobaczyć Bieszczady, a latem w ogóle wyjazd nad morze nie wchodzi w rachubę. Ale zdjęcia sa piękne, przecudne, kochane, uwielbiam przestrzeń, nie cierpię blokowisk. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też nie znoszę dużych miast , blokowisk, oprócz bliskości morza tuz za domem mam las....

      Usuń
  9. Uwielbiam te momenty, kiedy słońce pokazuje swą niepowtarzalność. Piękne są wschody, równie piękne zachody, jednak nad horyzontem morskim mają tę swoją nieodgadnioną tajemnicę... Każdy zachód wzbudza we mnie nostalgię... Pozdawiam

    OdpowiedzUsuń
  10. Piękne zdjęcia, piękny zachód słońca aż w jednej chwili chciałabym się tam przenieść :)

    OdpowiedzUsuń
  11. o jejciu ...jak ślicznie ...wow chyba cały czas patrzyłabym na te wschody i zachody z notesem w kieszeni :)))
    buziaki :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Po porstu...poezja...i tyle!!!Więcej słów jest niepotrzebna!!!

    OdpowiedzUsuń